Arozzi Arena – Biurka dla graczy

Gracze otaczają się z reguły bardzo funkcjonalnymi przedmiotami. Wynika to przede wszystkim z dużej dyscypliny oraz zaangażowania w to co robią na co dzień. Sporty elektroniczne wymagają wzmożonej koncentracji, która pozwala wciąż polepszać swoje wyniki. Jeśli zabranie tego czynnika wszystkie wysiłki na nic się nie zdadzą, ponieważ nasz bardziej skupiony konkurent po prostu lepiej się sprawdzi.

 

Pomimo dużej świadomości kluczowego znaczenia odpowiedniej myszki, headsetu czy fotela gamingowego, wciąż po macoszemu podchodzimy do tak istotnej kwestii jak biurka komputerowe. Jest to duży błąd, bowiem odpowiednie biurko komputerowe jest niezbędnym narzędziem do osiągania sukcesów w grze oraz pracy. Światowej klasy gracze już dawno dostrzegli, że biurko dla gracza jest nie mniej ważne niż pozostały osprzęt.

Jednym z wiodących producentów, który opracowuje i wprowadza na rynek biurka dla graczy jest Arozzi. Meble komputerowe z kolekcji Arena to prawdziwy majstersztyk. Dotyczy to zarówno samej koncepcji biurek, jak również doskonałego, drobiazgowego ich wykonania. Sama konstrukcja jest dość prosta, bowiem celem nadrzędnym było umożliwienie swobodnego i niezakłóconego korzystania z komputera, jak również ustawienie więcej niż jednego monitora. Ściślej rzecz ujmując, szerokość biurka to całe 160cm, co umożliwia ustawienie na nim i równoległe wykorzystywanie aż trzech monitorów. Ta opcja to nie tylko gratka dla playerów, ale również programistów, którzy potrzebują takiego usprawnienia w codziennej pracy. Głębokość blatu natomiast pozwala na to, by położyć na nim sporo więcej niż na tradycyjnym biurku. Jest to konstrukcja dla gracza, pozwalająca na swobodną grę, ale również pracę czy naukę. Bez trudu zmieszczą się na nim dokumenty, projekty, notatki i pozostałe niezbędne rzeczy. Kształt blatu został opracowany tak, by sprzyjać niezakłóconej pracy, ułatwiać dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi, które znajdują się w obrębie biurka.

Prostota budowy biurek Arena nie zmniejszyła jednak stabilności, więc są to biurka silne, które nie chwieją się i nie wpadają w drgania podczas standardowego ich użytkowania. Cała powierzchnia blatu, a jest to 1,31 m², pokryta jest materiałem, który sprawia, że cały blat jest niczym jedna, wielka podkładka pod myszkę. Jest to wymienna część, w związku z tym można dobrać również wizualnie taką wersję, jaka najbardziej nam odpowiada. Jej powierzchnia zabezpieczona jest przez pokrycie z mikrofibry. Jest ono wodoodporne i można prać je w pralce. Antypoślizgowa spodnia wierzchnia podkładki zapobiega niepożądanemu jej przemieszczanie. Bez obaw można więc wykonywać myszką dowolne ruchy. Zapewnia to dużą niezależność działania.

Waga netto biurka wynosi 38,8 kg, co daje ogląd na to, jak niezachwiana i pewna jest to konstrukcja. Biurka dla graczy Arena od Arozzi dostępne są w pięciu odmianach kolorystycznych, dzięki czemu każdy możne znaleźć odpowiednią edycję dla siebie. W gąszczu dostępnych na rynku biurek dla graczy Arena Arozzi z pewnością wyróżnia się swoją funkcjonalnością, ergonomią oraz prostym, nienachalnym designem. Ten ostatni świetnie współgra z nowoczesnymi fotelami dla graczy o sportowej sylwetce. Razem tworzą doskonałe miejsce do regularnego treningu.

Opisywane konstrukcje czekają pod adresem
https://gamera.pl/kategoria-produktu/biurka-dla-graczy/