Targi Polska Gala Ślubna – 1-2 grudnia 2012

28 listopada 2012

Relacja z Targów Ślubnych 1-2 grudnia 2012. cz.1

28 listopada 2012

BABY SWAP MNIE – bezgotówkowa wymiana ubrań 1.12.12r.

28 listopada 2012
targi ślubne
moda slubna

Swap Mnie to tok akcji zrodzonych z kreatywności i chęci do pomocy dwóch przemiłych osób Dominiki Naborowskiej i Adama Bondarowicza. Ja jak najbardziej popieram tą szlachetną idee bezgotówkowej wymiany odzieży oraz pomocy potrzebującym i z dumą  FashionSite.pl jest jej patronem medialnym.

Nie podważalnie, każdy z nas ma w swojej szafie ciuchy, akcesoria, dodatki które kupiliśmy już nie trafione, znudziły nam się, lubimy je ale wiele razy już gdzieś w nich byliśmy, wyrośliśmy czy co gorsza zmieniliśmy nieco rozmiar.. 🙂 Swap Mnie daje szanse na bezgotówkowe odświeżenie szafy poprzez wymianę na zasadzie rzecz za rzecz.

swapmnie.pl – tu znajdziecie oficjalną stronę SWAP MNIE.

Najbliższa akcja pod hasłem Baby Swap Mnie dedykowana jest matkom i dzieciom, bo wymianie podlegać będzie odzież ciążowa i dziecięca jednak,że każdy kto chce pomóc może przynieść coś od siebie nie tylko ubrania ale i chemię gospodarczą, kosmetyki,żywność, zabawki co zostanie przekazane na cel charytatywny w tym wypadku dwa domy Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie. Zbliża się okres świąteczny tym bardziej idealnie jest otworzyć dobre serducha i pomóc potrzebującym.

swap mnie logo

swap mnie plakat

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę w MaMa Cafe (fundacja MaMa) przy ulicy Wilczej 27b oczywiście w Warszawie, rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 18..

 

fundacja mamawnetrze mama cafe

Gdy mamy pochłonięte będą wymianą ubrań, rozmowami przy kawce i ciastku ich pociechami zajmie się grupa Sowaliska organizując liczne zabawy w tym budowanie butelkowej rakiety, zabawa origami..

sowaliska

 

Screen shot 2012-11-07

Na Facebooku FashionSite.pl oraz Swap Mnie znajdziecie jeszcze wiele innych informacji – zapraszam

Screen shot 2012-11-07

Zapraszam również do wzięcia udziału w Baby Swap Mnie dla tych którzy nie mogą przybyć, nie zdążą przejrzeć szafy itd niebawem napisze o kolejnej akcji która odbędzie się tydzień po..

Pozdrawiam..

 

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
targi ślubne
Targi Polska Gala Ślubna – 1-2 grudnia 2012

Pierwszy weekend grudnia w Warszawie - ważne, ekscytujące dni dla każdej pary narzeczeńskiej, która planuje lub ma już zaplanowany dzień...

Zamknij