Relacja z Targów Ślubnych 1-2 grudnia 2012. cz.1

5 grudnia 2012

Stylizacja z Orange skirt

5 grudnia 2012

Bezgotówkowa Wymiana Ubrań Wszelakich z SwapMnie.pl – 9.12.12

5 grudnia 2012
moda slubna
stylizacja fashionsite.pl
SWAP MNIE

Wraz z SWAP MNIE.pl zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w wymianie ubrań tym razem znajdziecie coś dla kobiet, mężczyzn i dzieci.. Wszystko odbędzie się w niedziele 9 grudnia 12r. się w Cafe Kulturalna (PKiN) Pl.Defilad 1, Warszawa..

Do niedzieli macie czas na przejrzenie szaf.. przy okazji zrobicie przedświąteczny porządek, pozbędziecie się ubrań których już nie założycie z różnych powodów albo nigdy nie założyliście.. może macie sweter – prezent od babci z zeszłorocznych świąt, sukienkę od byłego narzeczonego.. 🙂 warto o nich zapomnieć i  wieczór niedzielny wrócić z walizką  ciuchów..

PATRONAT FASHIONSITE.PL

CEL CHARYTATYWNY:
Wszystkie ubrania, które nie znajdą swoich nowych właścicieli, zostaną tego samego wieczoru przekazane do wybranego w porozumieniu z Fundacją MaMa domu samotnej matki i dziecka.W trakcie SWAP MNIE będzie się także odbywała zbiórka darów dla domu samotnej matki i dziecka – chemia gospodarcza, kosmetyki, żywność. Przyda się wszystko.PLAN ATRAKCJI DODATKOWYCH:
1. MINI STUDIO FOTOGRAFICZNE – każdy, kto wymieni się ubraniami, zostanie w nich sfotografowany!
2. WARSZTATY SITODUKU AGI BRWI – można będzie samemu zrob^ć nadruki na ubraniach – wzór: karp antyświąteczny
3. PORADY STYLISTÓW – Eliza Flaszewska i Andrzej Kwaśniewski z portalu modaija.pl poradzą gościom, jakie ubrania są odpowiednie dla ich figur
4. PORADY FRYZJERA ADRIANA MAZURKA – namiejscu uczesze i ostrzyże, doradzi co do koloru włosów i ich pielęgnacji
ZASADY WYMIANY UBRAŃ:
1. Przynosicie ubrania na wymianę i wieszacie je na naszych wieszakach.
2. Niezależnie od ilości przyniesionych ubrań dostajecie od nas PINa z logo SwapMnie, który mówi nam o tym, że zostawiliście swój wkład ubraniowy na wieszakach.
3. Przez cały czas trwania akcji kolejne osoby donoszą ubrania, a Wy spośród nich przez cały czas trwania akcji możecie wybierać te, które chcecie wziąć ze sobą. I je zabieracie.
4. Nie pilnujemy ilościowo sprawiedliwych wymian, ale liczymy na to, że za 1 rzecz nie weźmiecie całej walizki innych do domu. Chodzi o to, by każdy miał szansę znaleźć coś dla siebie.
5. Przeprowadzamy lekką selekcję ubrań – muszą one być w dobrym stanie, tak byście sami mieli je ochotę jeszcze nosić (i się tego nie wstydzić).

po wiecej info Zapraszam na stronę : SwapMnie.pl i fb.

 

Do zobaczyska *.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
moda slubna
Relacja z Targów Ślubnych 1-2 grudnia 2012. cz.1

Przedstawiam relacje z Targów Ślubnych, które odbyły się w weekend 1-2 grudnia 2012.. Pomimo tego,że to już drugie targi w...

Zamknij