Chcesz, aby zaręczyny były wyjątkowe? Zobacz czego nie możesz pominąć!

Termin ustalony, wstępne szkice scenariusza idealnych zaręczyn wykonane, ale nadal nie wiesz, co zrobić, aby uczynić tę chwilę najpiękniejszym dniem w Waszym życiu? Zobacz, o czym koniecznie musisz pamiętać, aby nie popełnić sporej gafy i nie rozczarować przyszłej narzeczonej. Nie martw się, ze stresem można sobie poradzić, a wyjątkowe zaręczyny są na wyciągnięcie ręki, o ile oczywiście weźmiesz pod uwagę kilka szczegółów!

Boyfriend propose girlfriend asking to get married in the outdoor garden and She said Yes! ….. Black and white version

Kwiaty, bez względu na jej gusta

Pierwszym, może nie najważniejszym, ale niezwykle istotnym szczegółem są kwiaty. Dla każdej kobiety to wyjątkowy podarunek, kojarzący się z troską mężczyzny oraz potrzebą rozpieszczania wybranki serca. Na ten wyjątkowy moment koniecznie wybierz obszerny bukiet, jasno wyrażający Twoje zamiary. Niech to będą klasyczne, czerwone róże, które od niepamiętnych czasów są symbolem miłości do drugiej osoby i stanowią jednocześnie niezwykle elegancki akcent. Ilość kwiatów w bukiecie zależy od Ciebie, ale w tej wyjątkowej chwili postaw na obfite, ciężkie i pełne kwiatowej woni bukiety!

Oryginalny, np. srebrny pierścionek zaręczynowy

Biżuterią niewątpliwie kojarzącą się z zaręczynami jest pierścionek. Tradycyjny wybór to żółte lub białe złoto z jasnym kamieniem. Co, jeśli Twoja dziewczyna woli bardziej niebanalne rozwiązania? Postaw np. na srebrny pierścionek zaręczynowy, który doda całości oryginalnego charakteru. Srebro to również dobry kruszec, a srebrny pierścionek zaręczynowy przypadnie do gustu nowoczesnym i oryginalnym dziewczynom, które niekoniecznie lubią blask złota i jasnych kamieni. Co do koloru i rodzaju oczka, możesz szaleć do woli – dla eleganckich dziewczyn mile widziane będą np. granatowe elementy, a dla kobiet preferujących luźniejszy styl, zielone bądź fioletowe akcenty. Liczy się Twoja inwencja, kreatywność oraz rozpoznanie oczekiwań przyszłej narzeczonej – to na etapie wyboru jedynego pierścionka naprawdę ważne!

Czas przeznaczony wyłącznie dla was

W ferworze przygotowań, aranżacji i wyborze idealnego pierścionka nie możesz jednak zapomnieć o najważniejszym – podczas zaręczyn niezwykle ważny jest czas, który poświęcisz swojej wybrance. Nie oświadczaj się w dniu, kiedy do załatwienia masz mnóstwo innych spraw i nie jesteś w stanie na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków. Wolny weekend, wspólnie spędzony dzień czy okazja w postaci jej urodzin to momenty naprawdę sprzyjające idealnym zaręczynom!

Przemyśl również dokładnie przebieg Waszej prywatnej uroczystości – weź pod uwagę uroczystą kolację czy inne atrakcje, które ceni Twoja druga połówka. Niech ten dzień na zawsze przywołuje wyłącznie pozytywne wspomnienia, które pozostaną z Wami na zawsze i nie umkną gdzieś pośród codziennych obowiązków i ślubnych przygotowań. Postaw na odpowiedni plan, oryginalny pierścionek oraz tradycyjny bukiet czerwonych róż – to klucz do sukcesu dla każdego mężczyzny!