Dzieci w C.I.A? – dziecięcy styl uliczny

Street style, czyli modę uliczną tworzą zwykli ludzie, od których czerpią słynni projektanci, a to z kolei przekłada się na niejednolitość mody ulicznej. Może ona być nieco sportowa, rockowa czy trochę elegancka. Na ulicach Londynu, Mediolanu, Paryża i Nowego Jorku można podziwiać modę uliczną w najlepszym wydaniu. Trendy z tamtych miast przychodzą prosto do nas, często za sprawą modowych blogerów.

Ubrania dziecięce w stylu ulicznym

Wielu rodziców, ubierając swoje pociechy do przedszkola czy szkoły, wybiera dla nich styl uliczny, który jest po prostu wygodny. Poza tym ubrania te są łatwe w czyszczeniu, praktyczne, nie mają żadnych udziwnień, gryzących tkanin (wykonane są z materiałów oddychających i miłych w dotyku), ani przeszkadzających ozdób.

Street style, czyli moda z podwórka wcale nie oznacza, że ubrania są nijakie, pozbawione osobowości, wręcz przeciwnie. Są kolorowe, dominuje w nich luz, naturalność, a przy tym nie są krzykliwe, ani pretensjonalne. W tego typu stylizacjach można wyjść wszędzie: do przedszkola, szkoły, na zwykły spacer.

Moda uliczna w dużej mierze oparta jest na jakości tkanin. Ubrania muszą być wygodne, dlatego idealnie sprawdzi się bawełna czy len. Istotne są też kolory – mile widziane w żywym odcieniu.

W stylizacjach street style nie ma miejsca na kokardki, lakierki czy „grzeczny” strój. Ma być przede wszystkim maksymalnie swobodnie i oczywiście wygodnie. Dlatego też dziewczynki do spódniczek wkładają trampki i luźne bluzy. Styl uliczny preferuje także wielowarstwowość, sprawdzi się więc bluza z kapturem włożonym pod kamizelkę lub kurtkę.

Gangs – Clothing Individual Armour (C.I.A)

Jedną z wiodących marek stylu ulicznego w Polsce jest firma Gangs. Oferuje ona odzież undergroundową dla chłopaków w wieku od kilku do kilkunastu lat. Są to ubrania nowej generacji dla tzw. niegrzecznych chłopców, których trudno jest czymś zachwycić lub zainteresować.
Jest to zgoła odmienne spojrzenie na ubrania dziecięce. Do wielu produktów dołączane są różne gadżety, pasujące do produktu bądź całości kolekcji, np. breloki. Na ubraniach dominują motywy ze świata gier komputerowych, militariów, sztuk walk, motoryzacji, sportów freestyle, a także subkultury HipHop, które połączone są z gangsterskim klimatem. Wszystkie te elementy sprawiają, że kolekcje marki Gangs wyróżniają się na rynku i przyciągają do siebie młodszych klientów.

Ciekawą kolejkę stanowi Clothing Individual Armour (C.I.A), która została zainspirowana Amerykańskimi Służbami specjalnymi ze świata gier komputerowych.

Sklep z odzieżą dziecięcą xl

Wygodne ubrania dla dzieci marki Gangs można dostać w internetowym sklepie Dzieci XL. Jest to odzież w nieco większy rozmiarze niż proponują popularne sieciowi, sprawdzą się więc także dla dzieci tzw. grubszej kości. Na stronie dostępne są bluzy dziecięce xl dla dziecka, wygodne spodnie dresowe, m.in. z kolekcji C.I.A oraz wiele innych produktów. Sklep oferuje również wyprzedaż odzieży dziecięcej. Warto, więc skorzystać z okazji i zamówić dla swojego dziecka modne i wygodne ubrania w atrakcyjnych cenach.