Paryż miasto miłości

18 maja 2016

Najnowsze trendy wnętrzarskie – kolory

18 maja 2016

wSPAniały dzień w Eden Day Spa :)

18 maja 2016
jasny salon fototapeta
peeling masło kozie

Ostatni piątek był mój tylko mój.. Każdej kobiecie potrzebna jest chwila dla siebie, chwila by zadbać o swoje ciało, skórę ale nikomu tak bardzo jak matce, która nie ma czasu na samotne 2min w łazience, dłuższą kąpiel, a o nabalsamowaniu ciała marzy :D. Miałam przyjemność odwiedzić salonie Eden Day Spa na Warszawskiej Woli. Wybrałam zabieg o pięknej nazwie Kąpiel Kleopatry i poczułam się jak królowa. Salon Eden Day Spa to przemiłe miejsce, pachnące delikatnie z muzyczką relaksującą w tle w świetnej lokalizacji (Zawiszy 14). Lato coraz bliżej dlatego postawiłam na peeling całego ciała oraz mocne nawilżenie. Po zabiegu peelingująco masującym zostałam mocno nasmarowana, umieszczona w kapsule i odleciałam dosłownie, bo na chwile zasnęłam w tym saunowym ciepełku :D. Zabieg kończy prysznic niczym bicze, który świetnie masuje i zmywa balsamy. Wszystko co dobre zbyt szybko się kończy 🙁 chociaż już planuje kolejne odwiedziny. Nie pamiętam kiedy miałam tak gładką i nawilżoną skórę.

Więcej o poszczególnych etapach mojego zabiegu przeczytacie na fb salonu na który serdecznie zapraszam.. – EDEN DAY SPA

Całusy

Martyna

peeling masło kozie

spa warszawa sauna

peeling warszawa spa

eden day spa warszawa

 

3 comments

  1. Mimo, że jestem facetem, to zawsze chciałem pójść do SPA – ale tak raczej turystycznie, pozwiedzać 😀 masz fajny styl pisania, lekki. Człowiek nie denerwuje się jak czyta 😀 czasami jak blogerki modowo/lifestylowe (tak to się pisze?) zamęczają język polski na śmierć, a on już nie ma sił się podnieść. Zdjęcia nwm czy twoje, ale zachęcające. Jeśli mówisz, że zabiegi ci się podobają, to może i ja z dziewczyną się wybiorę? Kto wie.. 😀 wydajesz się być bardzo ciepłą osobą 🙂 powodzenia!

    1. Bardzo dziękuje za przemiły komentarz :). Cieszę się,że dobrze odebrałeś wpis 🙂
      Spa to boskie miejsce 😀 jestem w 100% pewna,że Twoja dziewczyna byłaby zachwycona.!
      pozdrawiam i zapraszam jeszcze nie raz..

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Paryż miasto miłości

Jako urodzinowy prezent postanowiliśmy z mężem zafundować sobie wyjazd.. wyjazd tylko we dwoje :). Oczywistym jest,że mając bobaska nie ma...

Zamknij