Ekskluzywna biżuteria z diamentami – dla wyjątkowych kobiet

Jak śpiewała Marylin Monroe w najbardziej chyba znanym evergreenie o biżuterii – diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. To prawda, że znajomych mamy obecnie na facebooku, a zawieszkę do bransoletki możemy kupić w każdym większym centrum handlowym, ale mimo wszystko prawdziwy przyjaciel to ten, który jest zawsze blisko przy Tobie.

Jak diamentowa kolia na Twojej szyi, bądź pierścionek z diamentem na palcu. Mimo, że każda z nas marzy o diamentach na miarę słynnego Koh-i-noor czy też Cullinan, Twój diament nie musi być aż tak imponujący, byś przeszła niedostrzeżona. Największe diamenty mają swoją historię i swoje legendy – Ty możesz zapoczątkować swoją własną. Diamenty – od setek lat symbol prestiżu I bogactwa, wciąż olśniewają swoim blaskiem, a ich twardość i przejrzystość są treścią nieśmiertelnych legend. Diamenty posiadają bogatą symbolikę – jako najtwardszy znany materiał, diament od zarania dziejów otoczony był nimbem boskości i wyjątkowości. Choć obecnie kojarzymy go przede wszystkim z kamieniem ozdobnym i ewentualnie inwestycyjnym, warto pamiętać, iż diament w wielu kulturach świata ma boskie konotacje. Pliniusz Starszy porównuje diament do daru bogów. W hinduizmie diamentowa wadżra to piorunowa broń boga Indry. W kręgu buddyjskim diament i jego legendarna twardość łączy się z mądrością i niezniszczalnością, a rytualny przedmiot dordże (co znaczy po prostu „diament”) jest elementem wielu ceremonii buddyzmu tybetańskiego. Diamenty, którym przypisywano właściwości magiczne i nadprzyrodzone, były obiektem westchnień na długo zanim historie o ich rzekomo pechowym wpływie na właścicieli zaczęły pojawiać się w tabloidach.

biżuteria z diamentami

Dzięki naszym kreatywnym jubilerom z Kings Of Design, każde ekskluzywne dzieło biżuteryjne z diamentem to autorski majstersztyk. Ekskluzywna biżuteria z diamentami na zamówienie dla wymagających kobiet jest nie tylko ozdobą, ale zawiera w sobie cząstkę jej właścicielki – pozwala podkreślić to, co jest w niej najpiękniejsze i niewyrażalne. Nasi jubilerzy połączą dla Ciebie najbardziej wyszukane i różnorodne materiały, tworząc mariaż dostosowany do Twoich pragnień. Diament to synonim tego co najlepsze; diamenty i ich historie do dzisiaj inspirują projektantów, będąc elementem ponadczasowych stylizacji. Czasem zwykła, sklepowa biżuteria to zbyt mało, by uczcić wyjątkową okazję. Pomyśl o najsłynniejszych filmowych scenach z piękną, luksusową biżuterią w roli głównej – kadry ze śniadania u Tiffany’ego czy choćby niezapomniana kreacja Marylin Monroe z filmu „Mężczyźni wolą blondynki”. Trudno nie zapomnieć sceny z Titanica, kiedy to ubrana tylko w efektowny naszyjnik z błękitnym diamentem Kate pozuje do portretu. Ozdobna kolia czy naszyjnik to kropka nad i całej stylizacji; jeden detal, który może zaważyć o odbiorze całości.

Nasi jubilerzy pomogą Ci dobrać odpowiedni szlif i kolor, oferując wyjątkową precyzję wykonania. Tak, abyś była pewna, że przyniesie Ci tylko szczęście. Pamiętaj – diamenty są wieczne. James Bond nie mógł się mylić.