Idealny wózek dziecięcy

Dziecko spędza w wózku pierwsze miesiące swojego życia, dlatego pragniemy zadbać o to, aby sprzęt był bezpieczny i wygodny, na najwyższym poziomie oraz od sprawdzonego producenta. Mając na uwadze dobro naszego malucha, warto rozpocząć poszukiwania w sklepach internetowych o sprawdzonej renomie, które mają w ofercie nowoczesne produkty o rozbudowanym zastosowaniu.

Czym się sugerować przy wyborze wózka dziecięcego?

Przy zakupie wózka powinniśmy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Jednym z nich jest atest. Znak bezpieczeństwa (duża litera B w trójkącie) jest przyznawany na podstawie opinii Państwowego Zakładu Higieny. Gwarantuje on bezpieczeństwo naszego dziecka, które na początku swojego życia często przebywa w wózku. Kolejną kwestią są koła. Warto, aby były duże i elastyczne, tak abyśmy mogli spacerować nie tylko po betonowych trasach, ale i po alejkach w parkach. Dzięki dobrej amortyzacji maleństwo nie jest narażone na wstrząsy. Istotną rolę odgrywa również stelaż wózka – im lżejszy, tym lepiej dla nas. W sklepie uMalucha.pl dostępne są również wózki, które po złożeniu nie zajmują wiele miejsca. W ten sposób, po zakończonym spacerze, możemy nasz wózek postawić w przedpokoju czy na balkonie. Kolejną kwestią jest budka przeciwsłoneczna. Warto, aby była obszerna, ponieważ uchronimy w ten sposób nasze dziecko nie tylko przed słońcem, ale też przed wiatrem czy deszczem.  

Wózek powinien być odpowiednio dobrany do dziecka: do jego wzrostu oraz wagi. Najlepsze są wózki wielofunkcyjne, które ułatwią nam podróżowanie z naszym maluchem, a dzięki nim spacer stanie się przyjemnością. Na co zwrócić uwagę przy zakupie odpowiedniego produktu? Na markę, która jest gwarancją bezpieczeństwa. Wózki dziecięce Cybex zostały stworzone przez ojca dwójki dzieci. Któż lepiej zna potrzeby rodziców niż sam rodzic? Firma Cybex za cel postawiła sobie opracowanie szerokiej gamy produktów dla dzieci o najwyższej jakości, niebanalnej stylistyce, zapewniającej maksimum bezpieczeństwa oraz komfort użytkowania. W aspekcie bezpieczeństwa produkty te posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych, wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie, jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo m.in. ADAC.

Limitowane serie wózków

Jeśli zależy nam na bardziej ekstrawaganckim rozwiązaniu, warto wybrać limitowaną edycję wózków. Z pewnością będą się wyróżniać, a nasz wózek zyska unikalny design dzięki ciekawej formie i niebanalnej kolorystyce. Wykorzystane materiały nie są jednokolorowe, lecz posiadają różne zdobienia i wzory. W sklepie uMalucha.pl dostępne są wózki w kolorach seledynowym, różowym czy zielonym. Limitowana edycja to również szereg nowoczesnych technologii wykorzystanych przy tworzeniu produktów. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo naszego malucha. Warto również zadbać o niebanalne dodatki, takie jak parasolka czy ekskluzywne nosidełka. Zaprezentowane wózki mają również wygodne siatki na zakupy. Zachęcamy do obejrzenia pełnej oferty i wybrania sprawdzonego i rzetelnego sprzedawcy!