Jak za pomocą bielizny sprawić, aby piersi wyglądały atrakcyjnie?

Każda z nas marzy o tym, aby jej piersi prezentowały się jak najlepiej. Dobrze wyglądający biust to jeden z kluczy do dobrego samopoczucia. Jednym ze sposobów które mogą Ci w tym pomóc jest odpowiedni dobór bielizny.

Zanim wybierzesz się na zakupy, przyjrzyj się swoim piersiom. Jaki jest ich kształt? Są raczej duże, czy raczej małe? Jeśli będziesz znała słabe i mocne strony swojego biustu, znacznie łatwiej będzie Ci znaleźć produkt, który okaże się idealny w Twoim konkretnym przypadku.

Jeśli rozmiar Twojego biustu nie jest imponujący i chcesz go optycznie powiększyć, możesz sięgnąć po stanik z push-upem lub silikonową wkładką. Przyjrzyj się na przykład dostępnym w sklepie Biustyna biustonoszom Nessa lub wyposażonym w push-up biustonoszom Dalia. Zastosowane w nich rozwiązania sprawią, że kształt Twoich piersi będzie zachwycający i to nie tylko wtedy, gdy schowasz je pod bluzką ale również, gdy zdecydujesz się ją zdjąć.

Nieco inaczej wygląda sytuacja w przypadku dużego biustu. Warto skupić się przede wszystkim na tym, aby piersi ładnie układały się w staniku. Pamiętaj, że rozmiar to nie wszystko! Ze względów zdrowotnych kobietom z dużymi piersiami zaleca się staniki o szerokich ramiączkach i z zabudowanymi miseczkami. Warto zwrócić uwagę na produkty z koronkowymi wykończeniami. Zajrzyj, np. na stronę sklepu Biustyna i spójrz, jak wyglądają modelki z dużym biustem w takiej bieliźnie. Jedną z serii staników przeznaczonych stricte dla pań o dużych piersiach jest seria Freya Deco.

Większość wiodących firm produkujących biustonosze ma w swej ofercie produkty zarówno dla pań z dużym, jak i z małym biustem. Dobrym przykładem jest dostępna w praktycznie każdym dobrze wyposażonym sklepie internetowym bielizna samanta. Przyjrzyj się katalogom marek takich, jak Krisline, Panache a także Bieliźnie Dalia.

Chcemy jednak, aby nasze piersi wyglądały doskonale nie tylko w sytuacjach intymnych, ale zawsze, w każdych okolicznościach. Na plaży czy basnie? Paniom o małych biustach zazwyczaj radzi się zakup dwuczęściowych kostiumów kąpielowych wiązanych na szyi, choć nie jest konieczne. Wiodące marki bieliźniarskie produkują nie tylko zwykłe staniki, ale również świetne kostiumy kąpielowe – jeśli zdecydujesz się na bikini Freya lub bikini Panache możesz liczyć na to, że Twoje piersi niezależnie od rozmiaru zrobią odpowiednie wrażenie.

Innym rozwiązaniem są kostiumy kąpielowe jednoczęściowe. Jeśli masz duże piersi, nie bój się założyć stroju z większym wcięciem. Spróbuj wybrać się do sklepu i przymierz kilka strojów kąpielowych kris, lub jednoczęściowych kostiumów kąpielowych Panache i wybierz ten, w którym będziesz się sobie najbardziej podobać.