Zaproszenia na Chrzest Florcia

18 kwietnia 2015

Idziemy na zakupy! Na tapetę bierzemy luksusowe rzeczy i dodatki

18 kwietnia 2015

Jak zdobyć chanelkę?

18 kwietnia 2015
zaproszenie na chrzest chlopca
KLIF
chanelka

Moda z najwyższej półki to także tkaniny wymyślone przez znanych projektantów mody. Taką tkaninę określa nie tylko rodzaj materiału, ale i specyficzny, oryginalny wzór, który jest rozpoznawalny niczym unikatowy podpis. Najbardziej znana tkanina to…

 

No, właśnie, jaka to tkanina? Marka Coco Chanel jest synonimem luksusu, produktów z najwyższej półki – jakościowej, cenowej. Ubrania, dodatki, akcesoria, make-up – wszystko ze znakiem skrzyżowanego podwójnego C jest traktowane przez fashionistki niemal jak przedmiot kultu, a nawet inwestycja w przyszłość. Jeśli kobiety nie mogą pozwolić sobie na zakup oryginalnej chanelki, kupują choćby jej namiastkę. Jedną z nich może być tkanina w słynny, pikowany wzorek, z której można uszyć żakiet typu Chanel. Taka ponadczasowa chanelka nie musi oznaczać wydanego majątku, wystarczy przyjść do sklepu z tkaninami i mieć dobry wzór, a sprawna krawcowa z chęcią skopiuje klasyczny, ponadczasowy żakiet w typie Chanel.

Klasyczny żakiet Chanel jest kwintesencją elegancji i wybitnego stylu. Pasuje do spódnicy jak i do jeansów. Jest pudełkowy, krótki, luźny i zazwyczaj bez rewersu, a także obszyty plecionką. Tkaniny chanelki są miękkie i przyjemne w dotyku. Nadają się na żakiety, marynarki, spódnice, ale i eleganckie sukienki. Szyje się z nich – przede wszystkim stosując przeplatany wzorek – także efektowne suknie ślubne. Takie materiały są bardzo praktyczne przede wszystkim dlatego, że można puścić wodze swojej fantazji, a ich zazwyczaj efektowna pastelowa wielobarwność pozwala na dopasowanie wielu zestawów garderoby.

Coco Chanel wprowadziła na rynek wiele klasycznych modeli ubrań. Moda według słynnej francuskiej projektantki miała być do noszenia na co dzień, a nie od pokazu do pokazu i dlatego jest żywa do dzisiaj. Niemal każda rzecz jest tak ponadczasowa, że w zasadzie pasuje do każdego, nawet najnowocześniejszego trendu w modzie. A, że moda nie jedno ma imię, to i tkaniny chanelki należą do niej.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
zaproszenie na chrzest chlopca
Zaproszenia na Chrzest Florcia

Witam. Pamiętacie Nasze Zaproszenia ślubne? W tą niedzielę odbędzie się Chrzest Święty naszego Synka :) to kolejne bardzo ważne wydarzenie...

Zamknij