Jestem Mamą.. <3

18 stycznia 2015

Kącik w sypialni – toaletka

18 stycznia 2015

Kampania „Piekna bo zdrowa”

18 stycznia 2015
zdjecia-niemowlaka-warszawa
toaletka-biala

Być kobietą, być kobietą..  to nie łatwa sprawa, to wielka odpowiedzialność.

Dziś chce zwrócić uwagę na ogólnopolską kampanie „Piękna bo zdrowa”, organizowaną przez Organizacje Kwiat Kobiecości, a Patronatem Honorowym jest sama Pani Anna Komorowska. W tym roku kampania porusza temat cytologii.

Nie chce mi się, nie teraz, na wiosnę 😉 te i inne stwierdzenia padają z ust wielu kobiet, gdy pada pytanie o cytologie.. Wiem, bo sama mówiłam podobnie..

Kochane dbajmy o siebie i o kobiety które są dla nas ważne, przyjaciółki, mamy, siostry.. to tak nie wiele a może uratować, zdrowie i życie..  A jeżeli trafił tu jakiś Pan to super, zapytaj swojej kobiety czy robiła cytologie, jeżeli nie to wyślij ją do lekarza jak najszybciej..

Rocznie na raka szyjki macicy umiera 2000 kobiet :(, im wcześniej wykryty tym większa szansa na powrót do zdrowia..

Z wielką satysfakcją zostałam patronem medialnym kampanii. Po więcej informacji w tym o bezpłatnych kuponach na cytologię zapraszam na stronę www.kwiatkobiecosci.pl !!

Będę Wam przypominała, męczyła Was byście rzuciły wszystko i pobiegły na cytologię.. to trwa tylko kilka sekund i nie boli.. 😉

haslo

 

 

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
zdjecia-niemowlaka-warszawa
Jestem Mamą.. <3

hej.. dziś dziele sie z Wami moim szczęściem.. z prezentowanego nie raz ciążowego brzuszka 2 grudnia o godzinie 17:45 wykluł...

Zamknij