Konkursy

Konkurs z Shclothes.pl

7 września 2013
konkurs modowy

Dziś o 7:00 nastąpiło wirtualne otwarcie wyjątkowego sklepu z odzieżą używaną shclothes.pl i z tej okazji zorganizowany jest konkurs – Bardzo prosty wystarczy wejść na mojego fb FashionSite.pl polubić go, polubić fb Shclothes.pl i udostępnić plakat..

Continue reading

KONKURS!! oraz Trendy Wiosna-Lato 2013 cz.1

18 marca 2013
mohito

Witam a dziś pierwszy z toku wpisów o Trendach na Wiosnę – Lato 2013.  Najgorętszym trendem tego sezonu są dwa kolory – biały i czarny,  każde ich połączenie i wykorzystanie w każdym elemencie garderoby będzie odpowiednie. Najbardziej HOT połączeniem są więzienne paski :D. Ja obsesyjnie szukałam na ostatnich zakupach wszystkiego w paski i mam 😛 oprócz skarpetek…

Continue reading

Woman with Claw

15 lutego 2013
Blog o modzie

Witam w piątkowy wieczór.. jak tam po Walentynkach.? mówi się,że dla zakochanych Walentynki trwają cały rok coś w tym jest.. ale i tak 14 luty dla mnie jest dniem wyjątkowym jednym z niewielu w roku, którego każdą sekundę można poświęcić ukochanej osobie „olewając” sprawy codzienne, prace, szkołę, zmartwienia i troski..

Continue reading

Walę Tynkowy konkurs..

14 lutego 2013
IMG_8540

hej, Obiecałam konkurs na roczek FashionSite.pl ale wyprzedza go ten Walentynkowy :). Dziś nie muszę przypominać Dzień Zakochanych <3. Więc przytulajcie się, całujcie, wyznawajcie miłość bo jest to wyjątkowy dzionek..  Ja ku mojemu szczęściu spędzam go już chyba 8raz ze swoim Narzeczonym..

Continue reading