Lato, lato wszędzie – czas więc na krótkie spodenki!

Niewątpliwie możemy uznać sezon letni za w pełni otwarty. Słońce, wycieczki, zimne piwko… któż za tymi dobrodziejstwami nie tęsknił? My takich osób nie znamy 😉 Co zatem idzie w parze z całą gamą letnich rozrywek? A mianowicie jest to zmiana garderoby na lżejszą i wygodniejszą. W związku z tym, motywem przewodnim dzisiejszego wpisu będą spodenki na lato.

spodenki dresowe prosto

Spodenki – streetwearowe propozycje

Każdy z nas świetnie wie jakim utrapieniem potrafi być spędzenie całego, słonecznego, a nawet upalnego dnia w długich spodniach. Dlatego ktoś mądry kiedyś wymyślił, aby skrócić spodnie do wysokości kolan. Przez wszystkie lata kroje, modele i materiały, z których krótkie spodenki są wykonywane zmieniały się i stawały coraz lepsze. Obecnie możemy przebierać ile dusza zapragnie. Od dresowych spodenek na lato, przez jeansowe modele, po kolorowe i modne oraz szykowne fasony.

W Polsce producenci wielu marek mogą się pochwalić świetnymi pomysłami i projektami. Weźmy pod uwagę, że prym wiodą przede wszystkim marki streetwearowe, takie jak Diamante Wear, Illegal Street Brand, El Polako, SSG, High Life, Grube Llo, Lucky Dice, New Bad Line, Prosto, Stoprocent i wiele innych, których produkty znajdziemy wśród spodenek męskich sklepu Preorder.pl.

spodenki diamante wear

Spodenki dresowe – wygoda przede wszystkim!

W  tym sezonie dominują przede wszystkim modele dresowe, ze względu na komfort noszenia i wszechstronność. Obecnie nie ma wymogu aby codziennie zakładać zaprasowane w kant spodnie, prawda jest taka, że dobrze skomponowana stylizacja, uczyni nawet z krótkich spodni dresowych świetny element ubioru. Świetne propozycje krótkich spodenek dresowych znajdziemy u takich marek jak Pit Bull West Coast, Ciemna Strefa, czy w Biurze Ochrony Rapu. Świetne materiały wykorzystane do produkcji, dobry krój, szeroka gama kolorystyczna zapewnia nam świetną jakość, wygodę i porządne spodenki na lata.

Spodenki jeansowe – klasyka na lato

Poza dresowymi modelami spodni, istnieją też oczywiście krótkie spodenki Jeansowe, tutaj prym wiodą takie marki jak New Bad Line, Patriotic, czy Moro. Oczywiście w swojej kolekcji krótkie spodenki jeansowe posiada chyba każda marka. Warto rozejrzeć się za czymś dla siebie. Dostępnych jest wiele modeli, szersze, węższe, z naszywkami, czy bez, ciemne, przecierane bądź klasyczne jasne jeansowe spodenki. Sprawdzą się idealnie do większych wyjść, w połączeniu z koszulą, okularami i stylową czapką.

Istnieje na rynku też wersja krótkich spodni wykonanych z bawełny. To już wyjątkowo elegancka wersja krótkich spodenek. Te w połączeniu z eleganckimi butami, marynarką i koszulą mogą sprawdzić się nawet na poważniejszych wyjściach, gdy zależy nam na komforcie i elegancji.

spodenki dresowe nbl

Spodenki kąpielowe – nad wodę i nie tylko

Krótkie spodenki to też oczywiście świetny wybór na letnie wycieczki, czy wypad na plażę. Tutaj poza spodniami dresowymi sprawdzą się spodenki wykonane z bardziej przewiewnych czy szybko schnących materiałów. Wiele poliestrowych krótkich spodenek posiada w swojej ofercie marka Patriotic. Nie przebierają w kolorach i fasonach, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś specjalnego.

Jak widać krótkie spodenki to element obowiązkowy w garderobie każdego faceta. Sprawdzą się na każdym z wyjść, gdy tylko posiadacie odpowiednie fasony. Dlatego zachęcamy Was do tego, aby zainwestować i uzupełnić swoją garderobę w krótkie spodnie. Lato nadchodzi, więc dobrze będzie czuć komfort nie tracąc na stylu.

spodenki luxx all