Spódnice – Trendy jesień/zima

1 stycznia 2014

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

1 stycznia 2014

Modne, odważne cięcie

1 stycznia 2014
empty image
empty image

W salonie fryzjerskim klientki muszą zaufać fryzjerom w kwestii koloryzacji i strzyżenia włosów. Dzięki temu będą mogły przejść całkowitą metamorfozę, która odświeży ich wizerunek i sprawi, że będą zupełnie inaczej postrzegane przez otoczenie.

 

W tym sezonie wiosenno-letnim 2015 będą modne odważne cięcia – zwykle krótkie, podkreślające rockowy charakter stylizacji, ale niepozbawiony seksapilu.

Zerwanie z nudą i monotonią

Proste lub kręcone, długie włosy odchodzą w przeszłość. Dziś zdecydowanie na topie są fryzurki krótkie, często nawet na chłopczyce. Modne koloryzacje i strzyżenia klientek w ten sposób są promowane przez marki kosmetyczne, między innymi markę L`Oréal Professionnel. Krótkie, ale niezwykle odważne fryzury pozwalają na wyróżnienie się z tłumu, a takie strzyżenie wpływa na podkreślenie rysów twarzy, które w przypadku włosów długich mogą zostać mocno ukryte pod puklami.

Włosy krótkie mają wiele zalet – fryzura taka będzie odważna, szalona, odbiegająca od tradycyjnych wzorców, nowatorska, kobieca i seksowna. Łatwo ją ułożyć, nawet samodzielnie, z wykorzystaniem kosmetyków powszechnie dostępnych dla wszystkich klientów.

Moda na rokowy, seksowny styl

Patrząc na topmodelki, piosenkarki i aktorski, możemy zauważyć dynamicznie zmieniające się trendy w zakresie koloryzacji i strzyżenia włosów. Zmieniają one swoje stylizacje tak często, jak stroje estradowe. Najmodniejszym trendem sezonu jest obecnie cięcie w stylu Shag. Oznacza ono fryzurę zainspirowaną latami 70-tymi ubiegłego stulecia. Taka fryzura jest wyrazem rockowego i seksownego stylu. Z drugiej strony, może podkreślać ponadczasową elegancję i wydobywać z kobiety jej delikatność i kobiecość, którą roztacza nad osobami w swoim otoczeniu.

Fryzura Shag pojawiła się w modzie w latach 70-tych XX wieku, ale największa popularność takiego strzyżenia przypada jednak na kolejną dekadę. Stała się ona charakterystyczna dla całego pokolenia piosenkarek. Nieład na głowie powraca w wielkim stylu.

Salony fryzjerskie, głównie te z certyfikatem Salon Expert L`Oréal Professionnel, już teraz chętnie strzygą swoich klientów w ten sposób. Fryzura Shag noszona w sposób ułożony lub delikatnie rozczochrany niewątpliwie zapanuje i w Polsce. Nie można się wprost bez niej obejść. To podstawowe cięcie, polegające na mocnym cieniowaniu. Fryzura, która powstaje jest krótka i chłopięca, odejmuje lat. Nowoczesna odsłona strzyżenia Shag może być wytworna i nieszablonowa. Wystarczy w odpowiedni sposób ułożyć włosy, co nie wymaga od klientek zbyt dużego zaangażowania i czasu. Fryzura zachwyca i o to właśnie chodzi w perfekcyjnym, modnym strzyżeniu.

modna fryzura

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Spódnice – Trendy jesień/zima

Dzisiejszy wpis to zbiór zdjęć z kilku sieciówek jak Bershka, H&M, Zara, New Look i House.. Wybrałam najfajniejsze modele i...

Zamknij