Sesja ślubna nad Wisłą

16 września 2013

Pożegnanie lata

16 września 2013

Najpiękniejszy Dzień w Naszym Życiu.

16 września 2013
romantyczne zdjecie
zdjecie na schodach blog

 Dzisiaj zdjęcia z Najważniejszego Dnia w moim – naszym życiu.! 13 lipca 2013 to data, która już zawsze będzie dla nas wyjątkowa. Wstawiałam już zdjęcia z sesji poślubnej ale te mają wyjątkową wartość <3.

Kilka moich odczuć -Bardzo czekałam na nasz ślub, marzyłam o nim, śniłam.. Gdy nadszedł chciałam by się nie kończył! i na szczęście wesele trwało dwa dni! Wiele Pań Młodych mówi,że to duży stres, dużo latania obowiązków na weselu, trzeba dużo tańczyć, nogi bolą itd.. Ja nie okłamie jak powiem,że stres był nie da się go uniknąć, ale wybawiliśmy się na całego.. Nogi bolały owszem ale dopiero w poniedziałek gdy emocje opadły.. 🙂 Wyszliśmy z założenia,że wesela nie robi się dla gości tylko to jest nasz dzień, nasz prezent od rodziców a najbliżsi mają świętować go wraz z nami..

<3

Prowadzę bloga o modzie a nic nie wspomniałam Wam jeszcze o mojej ślubnej stylizacji :). Miałam wątpliwości co do fasony sukienki ale pomogły mi słowa młodszej siostry (P:*) powiedziała,że to jedyny wyjątkowy dzień w życiu, i suknia musi być takiego fasonu, którego nie założę na żadną inną uroczystość, chodziło jej oczywiście o fason księżniczki..  Opracowałam projekt rozmawiałam i oglądałam prace krawcowych, mówiąc szczerze bałam się efektu, bo jak każdy wie krawcowe dokładają zawsze swoje 5zł:p, a ja szytą przez Polskie krawcowe sukienki poznam z kilometra!

Do sedna.. 🙂 nie wiarygodne jest to iż była tylko w jednym salonie z sukniami ślubnym w centrum stolicy iii przymierzyłam 5 sukienek znalezionych wcześniej w internecie i wiedziałam,że ta jedna z nich jest moja!!! Następnego ranka byłam z powrotem w salonie z zaliczką..

Większą trudność sprawiły mi buty, ale i te dałam rade znaleźć w ciągu dnia.! Po prostu ktoś z góry czuwał nade mną by me noce były przespane :p. Wiedziałam od dawna,że chce mieć woalkę, jeszcze nie planując ślubu mówiłam,ze nie chce welony! ale skusiłam się by założyć go tylko do kościoła miał na celu delikatne zasłonienie ramion :). Był piękny, jedno warstwowy, wykończony diamencikami „był” , bo po oczepinach już go nie odzyskałam :p

Woalkę będziecie mogły jeszcze oglądać z bliska na aukcji na allegro..

Starszych już wychwalałam i widzieliście ich na zdjęciach z sesji ze starego miasta, pora na druhenki. 3 piękności to moja rodzone siostry, wspólnie zaprojektowałyśmy sukienki, towarzyszyły we wszystkich przygotowaniach dlatego musiały być tego dnia wyjątkowe.. Dwóch mężczyzn sióstr tak,że zaangażowałyśmy  we wszystko.

Dzięki P:*K:*R:*   i A R 🙂

inne:

*na weselu mieliśmy dj i wodzireja – gorąco polecam mieliśmy w tym roku kilka wesel i nikogo nie obrażając orkiestra to przeszłość.

*pierwszy taniec był podzielony na dwie części, we dwoje tańczyliśmy przy piosence o pięknych słowach, która już na zawsze będzie naszą piosenką – Nothing gonna change my love for you.. następnie mieliśmy mix piosenek i tańce połamańce ze drużbami, druhnami.. Warto podkreślić,że całość wymyśliliśmy sami! :)! na koniec moja chrześnica zrobiła pokaz swoich tanecznych akrobacji..

*mąż oprócz korony drugiego dnia bardzo zaskoczył mnie i pierwszego, Napisał na karteczce ukrytej w balonie,że wzniesiemy się do nieba 🙂 by skoczyć ze spadochronu :Oo oraz taniec przy piosence, którą uwielbiam: Kancelaria –  Zabiorę Cię właśnie tam..

to było cudowne.! Kochammm :*

Pierwszy raz w życiu bloga tyle napisałam 🙂

Zapraszam na zdjęcia podzielone na dwie części ślub i wesele i ułożone chronologicznie. A teraz proszę kliknijcie poniższy linki i włączcie naszą piosenkę..

Nothing Gonna Change My Love for You

suknia slubna ksiezniczka piekna suknia slubna zdjecie w lustrze suknie slubna dekold serduszko zdjecie blogoslawienstwo rodzicow suknia slubna z trenem przed slubem zdjecie z druhenkami sukienki suknia slubna ksiezniczka (2) zdjecie w kosciele zdjecie przed oltarzem slub wesele wkladanie obraczki slub sukienki druhenek piekny bukiet slubny skladanie zyczen  druhenki sukienki pierwszy taniec

A  teraz..  koniec zamulania.. 🙂 do kolejnych zdjeć włączcie ten podkład..

W Dzień Gorącego Lata

pierwszy taniec z druhenkami pierwszy taniec smieszny atrakcje na weselu zdjecie z weselaatrakcje na weselu dla dzieci zdjecie z wesela (3) pierwszy taniec (2) wesele taniec zabawa niespodzianka na weselu pierwszy taniec (3) zdjecie dziewczynki piekne zdjecie z wesela (2) tort weselny zdjecie z rodzina foto: Artu Mulak

Mam nadzieje,że nie zakatowałam Was zdjęcia ze ślubu, i powyższym tekstem, uwierzcie,że jest to jednak wielki przeżycie, któremu towarzyszy ogrom emocji :). Tym wpisem zamykam temat ślubu :D!! Czekam wprawdzie jeszcze na zdjecia z jednej sesji w łazienkach królewskich z druhenkami ale pomyślę, czy będą na blogu..

dużo miłości Wam życzę

Pozdrawiam ciepło w ten już jesienny dzień!

1 comment

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
romantyczne zdjecie
Sesja ślubna nad Wisłą

Dzisiaj sesja w innym klimacie. Odbyła się nad Wisłą koło Kazimierza Dolnego, zdjęcia są bardziej klasyczne... Zachorowałam w temacie wianko...

Zamknij