Podmuch Wiosny

3 czerwca 2013

Weselny Klimat

3 czerwca 2013

Nełony

3 czerwca 2013
stylizacja z bandana
blog o modzie

Witam po długim weekendzie, już dawno tak nie odpoczęłam będąc na urlopie w rodzinnych stronach, mam nadzieję,że Wy również jesteście naładowani pozytywną energią aż do.. kolejnego urlopu :D.

Dzisiejszy wpis poświęcam Neonowym kolorom..  Kolejna stylizacja z neonową mini koszulką ale tym razem w połączeniu ze spódnicą z wysokim stanem.. na sesje zapomniałam dokładnie jeden szpilki 😀 dlatego tu również mam brązowe lity :(.W tym zestawie czuje się bardzo swobodnie,bo jestem od lat fanką spódnic z wysokim stanem..

krótka bluzka blogspódnica z wysokim stanem blog (2) spódnica z wysokim stanem blog (3)

Neony na pewno przeznaczone są dla młodych osób albo odważnych i podążających za modą dojrzałych kobiet. Tradycyjnie jak w przypadku każdego z trendów nie ma części garderoby, której nie znaleźlibyście w kolorze neonowym.. Nawet smutna, ciemno szara stylizacja stanie się wyraźna i trendy po założeniu mega jaskrawego wisiora czy szpilek. Fajnie neony potraktować jako jeden jedyny element dominujący w danym zestawieniu.

neonowa czapka biżuteria neonowa torebka neonowe buty szpilki adidasy sandały neonowe spodenki neonowy sweter, body neony

15 comments

  1. Właśnie wczoraj podziwiałam w angielskim programie telewizyjnym starszego pana (artystę), który wystąpił w żółtej kamizelce i muszce tego samego koloru, zielonej koszuli oraz różowych spodniach i takich samych butach. Nawet mi się to podobało, choć początkowo wyglądało dość dziwnie.
    Lubię korale w jaskrawych kolorach, które ożywiają moje ubranie.
    Pozdrawiam i dziękuję za wizytę na moim blogu.

    1. Artyście można wszystko 🙂 na co dzień nie wielu mężczyzn odważyłoby się założyć ubiór w takim zestawieniu kolorystycznym :D. ale gdyby chociaż jedna na 10 osób ubierała się w podobny sposób stało by sie to normalne, a świat weselszy :).

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
stylizacja z bandana
Podmuch Wiosny

Za oknem szaro-buro i mokro a ja dla pocieszenia mam dla Was porcyjkę zdjęć swojej pięknej Sis <3.  Zdjęcia uwieczniają...

Zamknij