W jaki sposób dobierać obuwie do stroju?

8 lipca 2014

Nasze Serduszko..

8 lipca 2014

PierreRiu – z miłości do stylu, który nie znosi podróbek

8 lipca 2014
empty image
brzuch-16-tydzien

Jeśli oryginał może być tylko jeden i jeśli poprzez niego staramy się wyrazić naszą osobowość, nasz własny styl, to żadne podróbki, żadne kompromisy co do jakości, czy estetyki nie mogą mieć miejsca. Dotyczy to szczególnie ubrań, które choć „nie zdobią człowieka”, niewątpliwie są fizycznym obrazem jego wnętrza, odzwierciedleniem estetycznych doznań i pragnień, wyrazem naturalnego piękna.

 

Dla tych, którzy kochają piękno i prawdziwy styl

Z miłości do stylu, ale nie tego podrabianego, mało prawdziwego, ale właśnie tego kreowanego przez prawdziwych mistrzów mody, powstała platforma sprzedażowa PierreRiu.pl. Jej misją jest przede wszystkim walka z podróbkami, które z wyśmienitą jakością i kunsztem wykonania oryginalnych produktów mają tak niewiele wspólnego. Ta walka rozgrywa się przede wszystkim poprzez sprzedaż produktów wyselekcjonowanych marek luksusowych. Oferta obejmuje w sumie produkty 36 domów mody, domów prestiżowych, które z pasją tworzą rzeczy dla odbiorców o wyszukanym guście i subtelnym poczuciu piękna.

balenciaga

Tradycja czerpiąca z nowoczesności

PierreRiu.pl to platforma kreująca to, co w modzie najlepsze, czyli tradycję, ponadczasowość oraz elitarność. Ale robi to w sposób wykraczający poza tradycyjne ramy markowych butików i zakupów w domach mody. Platforma umożliwia zakup luksusowych marek bez konieczności podróżowania po świecie. Balenciaga, Bottega Veneta, czy Burberry to marki, które stają się na wyciągnięcie ręki. Dostępne w jednym miejscu, na specjalnie przygotowanej platformie internetowej, wychodzą naprzeciw tym, którzy elegancji szukają wyłącznie w autentycznych produktach. I naprzeciw tym, którzy oryginalnymi markami otaczają się na co dzień i chcieliby wyprzedać część swych szafiarskich kolekcji. Możliwość wystawienia ubrania, butów, czy akcesoriów na sprzedaż jest rozwiązaniem idealnym nie tylko dla osób prywatnych, ale także butików, które szukają odbiorców na słabo rotujące produkty.

Autentyczność, która staje się priorytetem

Dla PierreRiu.pl priorytetem staje się autentyczność produktów. Dlatego też każdy dodany produkt poddawany jest ścisłej weryfikacji, którą zajmują się eksperci w dziedzinie mody. Na życzenie klienta wystawiają oni też Certyfikat Autentyczności.. Dzięki temu nabywcy mają gwarancję, że kupują wyłącznie to, co najlepsze. Autentyczność będąca priorytetem stanowi fundament, na którym na naszych oczach rozwija się jedyna tego typu ekskluzywna platforma internetowa.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
W jaki sposób dobierać obuwie do stroju?

Chociaż Polacy robią duże postępy w kwestii tworzenia ciekawych stylizacji, to w dalszym ciągu wielu z nas ma spory problem...

Zamknij