Plecak-worek na wiosnę 2018

Od paru sezonów na dobre zadomowiły się w ulicznym dress codzie. Zwinięte, z powiedzeniem mieszczą się w kieszeni kurtki lub szortów. Są tez lekkie i praktyczne. Mowa oczywiście o plecakach na sznurkach. Wiosna w pełni, a lato za pasem, czas zatem pomyśleć o urozmaiceniu swojej garderoby o jeden z poniższych fasonów.

 

Praktyczny towarzysz wakacji

Osoby, które potrzebują zabrać ze sobą coś więcej, niż tylko portfel czy klucze mogą mieć czasem problem z zabraniem się. W przypadku mężczyzn możliwości są ograniczone, bo najczęściej mają do dyspozycji tylko kieszenie. Noszenie plecaka czy torby za każdym razem ze sobą może być uciążliwe i raczej nie jest normalne, że na zwykłe wyjście ze znajomymi zabiera się jedną z takich rzeczy. Rozwiązaniem może być mniejszy plecak, który będzie lżejszy i zaprojektowany właśnie tak, by służyć na luźne wyjścia. Dokładnie takim rozwiązaniem jest plecak worek na sznurkach, który staje się coraz bardziej popularny wśród młodych ludzi i nie tylko. Plecaki takie nie należą do najdroższych, a idealnie nadają się na sytuacje, w których kieszeń to za mało, a standardowy plecak to już za dużo.

Źródło: modne plecaki damskie: https://www.brytyjka.pl/plecaki-cat-1.html na sznurkach ze sklepu Brytyjka.pl

Nowa moda

Oczywiście można podnosić argumenty, że w następnym sezonie o takich plecakach już nikt nie będzie pamiętał. Problem polega jednak na tym, że jest to tak niewielki zakup, że nie trzeba patrzeć na niego w tak szerokim kontekście. Plecak worek jest bardzo dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza dla osób poruszających się po mieście. Może służyć także uczniom i studentom, w sytuacjach w których muszą wziąć do szkoły czy na uczelnie tylko jeden podręcznik lub zeszyt. Przydaje się także doskonale na całodniowe wypady, kiedy potrzebny jest zaledwie sweter, jakieś jedzenie oraz butelka wody. Koszty takich plecaków oscylują wokół kilkudziesięciu złotych i raczej kierują się w niższe koszta.

Worko-plecak to także sposób, by w jakiś sposób wyrazić siebie. Zwyczajny plecak z nazwą ulubionego zespołu czy wzorem znanym z filmów jest po prostu drogi. W przypadku plecaków worków, cena prawie nie wzrasta. Możliwe jest także bardzo często stworzenie własnego wzoru, który zostanie wydrukowany na plecaku. Personalizacja jest bardzo popularna i wielu osobom bardzo się to podoba. Zdecydowanie warto jest mieć w swojej szafie taki plecak. Może przydać się w każdej sytuacji, a nie jest to praktycznie żaden wydatek. Łączy w sobie funkcjonalność i dobry wygląd.

Pełną kolekcję możecie przejrzeć na stronie producenta https://www.brytyjka.pl/