Przegląd najciekawszych modeli okularów Porsche

Porsche to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Mimo, iż kojarzy się nam przede wszystkim z pięknymi samochodami, to oferuje ona swoim klientom także inne szereg innych produktów, takich jak gadżety codziennego użytku, ubrania czy okulary. Te ostatnie będą tematem niniejszego artykułu, w którym dokonamy przeglądu najbardziej pożądanych modeli ostatnich lat.

porsche

Okulary Porsche Design P8546

Okulary P8546 charakteryzują się nowoczesnym designem i są bardzo uniwersalne. Nie nawiązują stylistyką do jakieś konkretnej mody – są po prostu gadżetami, które będą pasować zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Zostały wyprodukowane w 2015 roku i mają czarne, plastikowe oprawki, które wbrew pozorom są bardzo wytrzymałe (z łatwością wytrzymują upadek, nawet ze sporej wysokości). Mają prostokątny kształt i świetnie chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Ich cena waha się w okolicach 1200 złotych.

Okulary Porsche Design P8632

Te okulary Porsche są stworzone dla mężczyzn kochających klasyczny styl. Dzięki złotym oprawkom oraz przerwie między szkłami wyglądają niezwykle gustownie. Mimo, iż model został wyprodukowany w 2016 roku, to czuć, że swoje inspiracje czerpał z lat 80. Są to okulary typu aviator. Wyprodukowane oprawki z tytanu zachwycają lekkością oraz wytrzymałością. Niezwykła ostrość widzenia jest zagwarantowana poprzez polaryzację. Idealnie będą się nadawać na motor czy do prowadzenia samochodu. Kosztują około 1500 złotych.

Okulary Porsche Design P8588 A

Idealne dla płci pięknej, w bardzo „kobiecym” kształcie kocich oczu. Żadna z pań nie przejdzie obok nich obojętnie, tym bardziej, że można je kupić aż w pięciu wersjach kolorystycznych: czarne, niebieskie, szare, różowe oraz żółte. Na pewno spodobają się odważnym i pewnym siebie kobietom. Wyprodukowane w roku 2014, nie kosztują zbyt wiele, bowiem cena oscyluje w granicy tysiąca złotych.

Okulary Porsche Design P8479

Dla panów, którzy lubią bardzo nowoczesny look, przygotowano model okularów Porsche, które charakteryzują się tym, iż mają pojedynczą oprawkę, czyli szkło jest w jednym kawałku. Szczególnie pasuje to do osób odważnych, lubiących nietypowe kształty. Podobnie jak i wiele poprzednich modeli wykonane są z tytanu. Data produkcji to 2014 rok, jednak pomimo upływu czasu, wciąż są modne. Posiadają dwa lata gwarancji, więc podczas tego czasu dokonamy darmowej naprawy wszelkich usterek. Choć trzeba przyznać, że z uwagi na nieprzeciętną jakość, uszkodzenia zdarzają się niezwykle rzadko. Ich cena waha się w okolicach 1400 złotych.

Okulary Porsche to luksus i pewność, że jeden z najważniejszych zmysłów w naszym ciele jest bezpieczny przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz pyłem czy kurzem. Nie od dziś też wiadomo, że podczas prowadzenia samochodu dobre okulary przeciwsłoneczne są na wagę złota – wymaga tego nie tylko zdrowie oczu, ale i bezpieczeństwo. Wykonane z wysokiej jakości materiałów okulary na pewno posłużą nam przez lata i będą doskonałym gadżetem do przejażdżki ulubionym pojazdem.