5 rzeczy, które trzeba wiedzieć o renowacji odzieży skórzanej

2 lutego 2015

Walentynki we trojkę :)

2 lutego 2015

Rajstopy – jak wybrać te odpowiednie

2 lutego 2015
empty image
empty image

Niejedna z nas ma na co dzień stylizacyjne dylematy dotyczące tematu tak, zdawałoby się, nieskomplikowanego , jak wybór odpowiednich rajstop. I nic dziwnego – obecnie na rynku mamy do wyboru tak wiele wzorów, kolorów i modeli rajstop, popartych sporą ilością wskazówek dotyczących tego, ja właściwie je dobrać w zależności od figury czy ubioru, że można się w tym pogubić. Poniżej przedstawiamy zatem krótkie kompendium dotyczące tematu rajstop i ich noszenia.

 

Gładkie czy wzorzyste?
Wiele z nas, wybierając rajstopy, zastanawia się, który wzór, kolor lub model będzie pasował do konkretnej stylizacji i naszej sylwetki. Ponieważ nie do końca jesteśmy w stanie zaufać własnemu osądowi, pomimo bogactwa wzorzystych rajstop, najczęściej sięgamy po „bezpieczne”, uniwersalne, gładkie i cieliste modele. Niepotrzebnie! Myli się bardzo ten, kto sądzi, że rajstopy powinny być niewidocznym dodatkiem kobiecej garderoby. Istotą kobiecego sex-appealu jest nieskrępowana radość życia, wyrażająca się także pewnością siebie i świadomością swej kobiecości, dlatego sięgajcie śmiało po dostępne na rynku wzory i faktury, komponując z nich unikalne zestawy na co dzień i wieczorne wyjścia. Można wybierać spośród kilku grubości włókna i różnych wzorów, geometrycznych, pasków, kropek, prążków, motywów roślinnych czy kabaretek. Zwolenniczki minimalizmu i klasycznej elegancji z pewnością lepiej odnajdą się w monochromatycznych, prostych stylizacjach, do których lepiej będą pasować gładkie rajstopy. Pamiętajcie, że grubość włókna powinna maleć wraz ze zbliżającym się sezonem wiosenno – letnim, a w upalne dni warto rozważyć noszenie rajstop cienkich jak mgiełka, z lekkim połyskiem, które ukryją wszelkie skazy na skórze i rozświetlą skórę złotymi drobinkami.

Rajstopy dla przyszłych mam
Kobiety w ciąży wcale nie muszą rezygnować z eleganckich strojów, a noszenie rajstop w stanie błogosławionym ma bardzo dużo zalet: oprócz bowiem dobrego samopoczucia i sexownego wizerunku, rajstopy pomagają podtrzymać rosnący brzuszek i nie dopuszczają do powstawania pajączków czy żylaków, które często spędzają sen z powiek ciężarnym paniom. Rajstopy dla przyszłych mam są również tak skonstruowane, że pomagają im odciążyć obolały kręgosłup, mają właściwości chłodzące i poprawiają krążenie. Producenci oferują rajstopy w różnych grubościach, dlatego każda kobieta może wybrać parę odpowiednią dla siebie, niezależnie od pory roku, a modne kolory i przykuwające spojrzenia wzory utwierdzają tylko przyszłą mamę, że nie tylko dba o zdrowie swoje i nienarodzonego dziecka, ale także zna się na lansowanych trendach i wybiera z nich to, co dla niej najlepsze.

Różnorodne rajstopy możesz kupić on-line na http://easyfiore.com

 

1 comment

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
5 rzeczy, które trzeba wiedzieć o renowacji odzieży skórzanej

Ubrania ze skóry są unikalne i wymagają unikalnego podejścia przy ich praniu. Drobny błąd może sprawić, że drogie i bardzo...

Zamknij