Walę Tynkowy konkurs..

15 lutego 2013

Pragnienie Wiosny..

15 lutego 2013

Woman with Claw

15 lutego 2013
ikona
Blog o modzie

Witam w piątkowy wieczór.. jak tam po Walentynkach.? mówi się,że dla zakochanych Walentynki trwają cały rok 🙂 coś w tym jest.. ale i tak 14 luty dla mnie jest dniem wyjątkowym jednym z niewielu w roku, którego każdą sekundę można poświęcić ukochanej osobie „olewając” sprawy codzienne, prace, szkołę, zmartwienia i troski..

Wracając z pracy przez centrum stolicy było magicznie aż szłam i śmiałam się sama do siebie po pierwsze nie mogłam doczekać się powrotu do domku gdzie czekała na mnie serduszkowa niespodzianka, po drugie wszędzie pałętały się z celem lub bez w objęciach czy za rękę pary, a jeżeli ktoś (tak jak ja) był sam miał w ręce wino, kwiaty, prezenty i biegł do drugiej połówki.. po trzecie wystawy i wnętrza sklepów nie dały zapomnieć na sekundę jaki to dzień..

Przypominam o KONKURSIE – ZAKOCHANA PODUSZKA!!!!

poduszka serce blog

Dziś stylizacja z jeansowymi spodenkami ozdobionymi ćwiekami, t-shirt z kolorowym nadrukiem głowy tygrysa i buty które ja nazywam „kopytkami” w zebrę z zielonym czubem..

stylizacja spodenki jeansowe z ćwiekami

stylizacja spodenki jeansowe z ćwiekami

stylizacja buty na platformie blog

stylizacja spodenki jeansowe z ćwiekami

stylizacja spodenki jeansowe z ćwiekami 2

stylizacja spodenki jeansowe z ćwiekami 3

stylizacja blog o modzie

Zbulwersowana cenami jeansowych spodenek w sklepach, gdyż często przeważają ceny długich spodni oraz brakiem idealnego fasonu stwierdziłam,że poświęcę swoje jeansy jakąś godzinkę z życia i zrobię takowe sama.. i włala 😛

jeansowe spodenki z ćwiekami blog

New butki, które jak każde nowe kocham.. <3

buty kopytka zebra

buty – DeeZee, t-shirt – od lat w szafie, spodenki – samoróbki

Dziękuje za sesje*

Pozdrawiam Wszystkich..

12 comments

  1. Twoj blog jest naprawde ogromna inspiracja!!! gratuluje swietny pomyslow i zycze dalszych sukcesow !!! pozdrawiam! : )

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Walę Tynkowy konkurs..

hej, Obiecałam konkurs na roczek FashionSite.pl ale wyprzedza go ten Walentynkowy :). Dziś nie muszę przypominać Dzień Zakochanych <3. Więc...

Zamknij