Stylowe okulary, najlepsze soczewki kontaktowe w salonach Optilux

Okulary są trendy, są modne, stanowią jeden z bardziej atrakcyjnych dodatków. Wbrew pozorom wcale nie chodzi tylko o kultowe przeciwsłoneczne okulary Ray Ban czy słynne lenonki albo przeciwsłoneczne okulary kojarzone z kinowym hitem Top Gun. Modne i w dobrym stylu są także okulary korekcyjne, które nie wiadomo kiedy i nie wiadomo jak stały się gadżetem wybieranym przez gwiazdy, celebrytów, celebrytki, nawet jeśli mają jak najbardziej sokoli wzrok.

opti

Optilux – raj dla okularników

Klasyczne nerdy, oprawy druciane, żyłkowe, kolorowe, ekstrawaganckie, w stylu Vintage. Oprawy w cenach na każdą kieszeń i ekskluzywne lub wykonane na indywidualne zamówienie. Dla stylowego „okularnika” czy „okularnicy” salon, który oferuje taki wybór to prawdziwy raj. Szczególnie, jeśli prowadzi również sprzedaż internetową, co oznacza że jest dostępny dla klientów z różnych zakątków kraju. Takim wyjątkowym miejscem, polecanym przez okularników i wielbicieli modnych oprawek oraz okularów przeciwsłonecznych, jest na pewno Optilux. Firma posiada kilka salonów stacjonarnych oraz sklep internetowy http://optilux.pl, które specjalizują się w różnych kategoriach produktów optycznych, okulistycznych. Od oprawek, przez okulary przeciwsłoneczne korekcyjne, po różnego rodzaju soczewki kontaktowe, a także akcesoria, a nawet tzw. lupy.

Okulary na miarę – w salonie i online

Oczywiście dopasowanie pierwszych okularów korekcyjnych czy soczewek kontaktowych zawsze poprzedza badanie okulistyczne. Ale dobór oprawek, soczewek okularowych to już domena profesjonalistów, doradców, na których można liczyć w salonach firmowych. Nawet jeśli decydujemy się na zakup online, system przeprowadza klienta krok po kroku przez procedurę wyboru. Co ciekawe klient może zdecydować się na wirtualną przymierzalnię oraz zakup próbny, który obejmuje 3 wybrane oprawy (podlegające zwrotowi). Jest to naprawdę korzystna opcja, ponieważ w ofercie optilux znajdziemy bardzo szeroką paletę oprawek – http://okulary.optilux.pl/. Od niedrogich, praktycznych i uniwersalnych modeli, po designerskie, markowe oraz zamawiane indywidulanie. Asortyment szkieł (online i w salonie) to także kompleksowy wybór. Znajdziemy tu soczewki sferyczne (tradycyjne) i asferyczne, organiczne, mineralne, a także bardzo trwałe typu trivex, idealne np. jako okulary na narty, dla osób aktywnych fizycznie.

Zamiast okularów – soczewki kontaktowe

Optyk z prawdziwego zdarzenia to oczywiście również soczewki kontaktowe oraz akcesoria i płyny. Dla osób z wadą wzroku, które niekonieczne chcą nosić okulary, jest to najlepsze rozwiązanie. Szczególnie, że oferta optilux to soczewki wielu cenionych firm, jednodniowe, tygodniowe, miesięczne http://soczewki.optilux.pl/. Zwolennicy soczewek znajdą tu nie tylko produkty najbardziej cenionych marek, ale także soczewki kontaktowe dla oczu szczególnie wrażliwych (z gradientem), soczewki toryczne (na astygmatyzm), kolorowe. Warto również skusić się na zestawy promocyjne (soczewki, płyny, akcesoria).

Ogromnym atutem salonów optilux jest kompleksowość, dobre ceny, profesjonalizm i doświadczenie (40 lat na rynku). Pamiętajmy o tym, że wzrok jest bezcenny. Dlatego warto postawić na gwarantowaną tu jakość, niezależnie od tego czy kupujemy okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne czy też decydujemy się na wygodne, miękkie soczewki kontaktowe.