Top 5 najmodniejszych pierścionków zaręczynowych

Jesteście razem już od wielu lat i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że niedługo Twój mężczyzna przed Tobą uklęknie? Na pewno zechcesz delikatnie nakierować go na to, jakie pierścionki zaręczynowe są teraz modne… A może jesteś facetem i masz zamiar się oświadczyć, ale nie wiesz, jaki model wybrać, żeby obyło się bez pierścionkowej katastrofy? Poznaj TOP 5 najmodniejszych pierścionków zaręczynowych!

1. Pierścionek z symbolem

Pierścionek zaręczynowy to pewnego rodzaju obietnica wspólnego życia i symbol miłości dwóch osób. Warto o nieskończonej miłości pamiętać i wybrać pierścionek, z takim motywem ‚infinity’. To nie tylko symbol miłości, ale bardzo modne rozwiązanie. Wystarczy, chociażby spojrzeć na niezwykle popularne bransoletki z charmsami. W XXI wieku mamy tyle na głowie, że taki symbol odciąga nas od codziennych spraw!

pierscionki

2. Białe złoto

Sportowe stylizacje, codziennie outfity i złote złoto? Nie każdemu takie połączenie pasuje, na szczęście białe złoto jest modnym metalem, który znalazł swoje miejsce także w pierścionkach zaręczynowych. Doskonałym przykładem użycia białego złota jest ta ciekawa propozycja, z nietypowym kształtem: http://www.viadem.pl/product-pol-6838-Zloty-pierscionek-zareczynowy-pr-585-brylant-0-04-ct.html.

3. Fantazyjne pierścionek

Fantazyjne kształty, nietypowe połączenia, modernistyczny styl zdobyły szturmem także świat jubilerstwa. Białe i żółte złoto połączone brylantem? Proszę bardzo: http://www.viadem.pl/product-pol-6474-Zloty-pierscionek-pr-585-z-brylantem-0-04-ct.html. Taki pierścionek spodoba się każdej nowoczesnej kobiecie, która chce posiadać pierścionek zaręczynowy inny od wszystkich.

4. Delikatne motywy

Delikatne pierścionki zaręczynowe to klasyka, która wygląda dobrze na każdej dłoni. Oczywiście, te gustowne rozwiązanie musiało zostać odświeżone, żeby być nie tylko klasyczne, ale także niezwykle modne. Doskonałym przykładem jest zwężany pierścionek z różyczką i brylantem. Takie połączenie jest delikatne, ale ma niezwykły potencjał. Poza tym kwiatowe motywy są niesamowicie modne!

5. Nie tylko brylant

Brylant wydaje się oczywistym wyborem na pierścionek zaręczynowy, ale w modzie obecnie są także inne kamienie, takie jak topazy czy soczyste rubiny: http://www.viadem.pl/product-pol-6022-Zloty-pierscionek-pr-585-brylant-0-03-ct-rubin-0-6-ct.html. W tej wersji rubin połączony z brylantami. Razem tworzą ciekawe połączenie, które przypomina stylistykę retro.

Jak widać, pierścionek zaręczynowy nie musi być nudny czy przewidywalny. Wybierając jedna z powyższych propozycji można mieć pewność, że zaręczyny będą bardzo udane, a pierścionek zostanie chętnie przyjęty.