Wieczór panieński w stylu Pin Up

8 lipca 2013

Moja Praca?

8 lipca 2013

Trendy w okularach korekcyjnych – zabawa z OptykaWorld.pl

8 lipca 2013
stylizacja pin up
blogerka modowa
trendy w okularach 2013

Witam. Okulary, okulary.. ja te korekcyjne noszę od 7 roku życia więc w tej kwestii uważam się za weterankę.  Jako dziecko miałam do tego oczywiste podejście gdyż często były one dla mnie jakąś udręka z wiekiem to się znacznie zmieniło. Na co dzień korzystam z soczewek kontaktowych, szczególnie w lecie gdy te korekcyjne zamieniam na przeciwsłoneczne.. Nadal do okularów korekcyjnych jednak mam dość sztywne podejście jako,że cała okularowa moda moim zdaniem jest dla osób, których wzrok nie jest idealny i owe okulary „muszą’ nosić..  Jeszcze kilka lat temu dostawałam nerwobólów 😀 widząc lolitki zakładające okulary dla tak zwanego picu..

Projektanci prześcigają się w coraz to nowych fasonach, kolorach, dlatego też okulary są teraz elementem stylizacji, nadającym jej jakiś charakter.. Nie da się ukryć,że okulary zakłada się na nos 😀 wiec nie pozostaną nie zauważone jak bransoletka czy pasek..  Rozpoczęta przez kujonki moda na grubą oprawkę nadal trwa, teraz jednak np.w kociej wersji :). Trendy są okulary retro lenonki, kujonki, kocie z lat 50.. Moje foworytki na ten sezon – KOCIAKI.

Okulary nadają nam kilku procent inteligencji i powagi. Jak wiadomo nie do każdego, każde okulary pasują..!! Szukałam ostatnio okularów od zagranicznych projektantów w rozsądnych cenach.. Na trafiłam na stroną OptykaWorld.pl i nie włączyłam już żadnej innej 😀 Prada, Tom Ford, Ray Ban ahh okularowy raj.. i wirtualna przymierzalnia pod linkiem –> WIRTUALNA PRZYMIERZALNA OptykaWorld zabrała mi ponad godzinę :).

trendy w okularach 2013 page TryOn204756

Wpadajcie, przymierzajcie i kupujcie w promocyjnych cenach markowe okulary.

Postaram się jak najszybciej zrobić wpis trendach w okularach przeciwsłonecznych.

Pzdr

M.

3 comments

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
stylizacja pin up
Wieczór panieński w stylu Pin Up

W sobotę odbył się mój WieCzóR PaNiEńSkI:). Jako jeden z prezentów dostałam od ślicznotek wspólna sesje zdjęciowa :)*.  Sobotę zaczęłyśmy...

Zamknij