Co ubrać tej jesieni?

Odwieczny dylemat, związany z doborem garderoby na chłodniejsze dni znowu nas nawiedza. Jesień za oknem panoszy się już w pełni. Pogoda nas nie rozpieszcza. Co na to kreatorzy mody? Prenumerując Burdę – magazyn o modzie z wykrojami, poznacie odpowiedź na to pytanie.

jesienne-trendy-moda

Zacznijmy od butów

Jeżeli chodzi o obuwnicze trendy tej jesieni, niestety też nie są zbyt przyjazne. Króluje przede wszystkim wysokie platformy. Najlepiej, jeśli będą jednego koloru, a dodatkowo lakierowane. Wtedy możemy mieć pewność, że zadamy szyku tej jesieni. Dla kobiet, które wolą bardziej eleganckie rozwiązania, proponujemy wysokie kozaki za kolano, sięgające nawet do połowy uda. Co ciekawe buty tego typu najlepiej dobrać na zasadzie kontrastu, do sportowej bluzy, albo puchowej kurtki, łącząc elegancję ze sportowym stylem.

Kolory jesieni 2016

Ciężkie brązy, przygaszony żółty, czy też oliwkowy albo khaki, barwy te sprawdzają się praktycznie każdej jesieni. Nie inaczej jest i w tym roku. Jednak możecie pozwolić sobie na odważniejsze posunięcia. Bardzo modne w tym sezonie jest srebro. Metaliczne, połyskujące tkaniny dodadzą blasku i idealnie skomponują się z chłodnymi wieczorami.

Jeśli lubicie same pokombinować ze swoimi ciuchami, polecamy prenumeratę magazynu Burda. Dzięki wykrojom i podpowiedziom, które zamieszczone są w Burdzie, w prosty sposób można nadać oryginalności swojemu żakietowi lub  sukience.

Na jakie tkaniny postawić?

Na tym polu mamy w tym sezonie możemy pozwolić sobie na sporo swobody. Jedną z tkanin, które są trendy tej jesieni, jest aksamit. Szlachetny i bardzo kobiecy materiał spisze się dobrze podczas wieczornego wyjścia ze znajomymi lub wystawnej kolacji.

Jeśli lubicie bardziej drapieżne klimaty, możecie postawić na skórę. Długi dopasowany skórzany płaszcz z paskiem w talii jest tym, co jesień 2016 przywita z aplauzem. Oczywiście nie musicie się decydować na naturalną skórę. Na szczęście, coraz częściej producenci odzieży decydują się na ekologiczną skórę.
Jak widzicie, tej jesieni można trochę poszaleć. To pocieszające, biorąc pod uwagę to, co widzimy za oknem. Głowa do góry i w drogę po catwalku codzienności.