W co się ubrać… do łóżka?

Czy Ty też do łóżka kładziesz się w rozciągniętym podkoszulku, ubierasz T-shirt partnera albo dziurawą koszulę? Jeśli tak – to błąd! W łóżku przeżywamy jedną trzecią swojego czasu codziennie, dlatego nie warto spędzać go w starych, wysłużonych rzeczach. Zwłaszcza jeśli na co dzień cenisz sobie styl i elegancję. Lepiej zainwestować w piękną bieliznę nocną dla dobrego snu i samopoczucia!

 

Koronki dodają szyku

Wśród nocnych trendów od lat króluje koronka. I trudno się dziwić – jest zarówno zmysłowa, daje poczucie pewności siebie i cudownie się prezentuje. Koszulki nocne, bluzeczki lub szlafroki z koronkowymi wstawkami pozwolą Ci cieszyć się wygodą, ale i dobrze czuć w nowej, nocnej odsłonie. Jeśli Twoja praca i codzienne obowiązki nie pozwalają Ci na elegancki, kobiecy strój, to taka bielizna sprawi, że na nowo poczujesz się bardzo zmysłowo.

Stawiasz na wygodę?

Po przeczytaniu stwierdziłaś, że nie znajdziesz tu nic dla siebie, bo nade wszystko cenisz wygodę, a koronki i połyskujące materiały nie pasują do Ciebie? Nic bardziej mylnego! Wśród pidżam i koszulek nocnych znajdziesz wiele modeli, które spełnią Twoje wymagania. Damska bielizna nocna to także komfortowe koszulki i praktyczne spodnie lub spodenki. Bawełniane bluzki też spełnią się idealnie w roli nocnej bielizny, a do tego pozwolą Ci się czuć wygodnie i pięknie.

bielizna damska

Coś dla Ciebie…

Poczucie dbania o siebie, nawet w nocy, kiedy nikt nie widzi jest ogromnie ważne dla samopoczucia w dzień. Ładna pidżama, zmysłowa koszulka czy elegancka bielizna nocna sprawią, że Twój komfort snu i odpoczynku znacząco się zmieni. Czasem tak niewielka zmiana, jak inny strój, może zdziałać naprawdę wiele.

…i coś dla Niego

A jeśli noc spędzasz u boku mężczyzny, warto postarać się o to, aby ukochany zobaczył Cię w najlepszej odsłonie. Dla dobra związku wyrzuć rozciągnięte koszulki i zamień je na seksowne koronki lub jedwabne sukienki. Czasem tylko to może odmienić zwyczaje w Waszej sypialni. Możesz pokusić się także o szczyptę erotyki i wybrać na noc gorset lub skórzany komplet…

Intymna erotyczna bielizna damska