Walizka kabinowa marki Puccini – klasa styl i trwałość

Przygotowując się do wakacji, bardzo często chcemy kupić nową torbę lub walizkę, do której spakujemy swoje rzeczy. Zwracamy uwagę nie tylko na wygląd, jakość wykonania i trwałość, ale również na markę.

Jednymi z najpopularniejszych walizek, które dorównują jakością produktom z najwyższej półki, są propozycje marki Puccini. Co ważniejsze, ich cena wcale nie jest taka wysoka.

pucci7

Walizki podróżne marki Puccini zyskały uznanie klientów głównie dzięki temu, że są pojemne, bardzo trwałe i eleganckie. Prezentują się niezwykle gustownie, pasując zarówno do wizerunku biznesmena, jak i przebojowej kobiety. Wykonano je z najlepszych materiałów, charakteryzujących się lekkością oraz odpornością na zadrapania i odkształcenia. Dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach i modelach, które doskonale pasują do obecnie obowiązujących trendów w modzie.

Walizka podręczna

Walizka kabinowa marki Puccini posiada system przegródek i komór, dzięki czemu jesteśmy w stanie ergonomicznie spakować nasze rzeczy. W trakcie lotu mamy do nich prosty i łatwy dostęp, co jest szczególnie istotne podczas każdej podróży, nie tylko samolotem.

Najciekawsze walizki kabinowe – dwa topowe modele

Walizka Puccini kabinowa twarda PP011C

Posiada dodatkowe pasy zabezpieczające, które uniemożliwiają przesuwanie się zawartości walizki, a także solidny zamek szyfrowy, który nie pozwala  niepowołanym osobom na dostanie się do jej środka. Walizkę wyposażono również w przydatny wizytownik, a także cztery solidne koła o ciekawym wyglądzie.

Walizka Puccini kabinowa miękka EM50580C

Jest to doskonały model, stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie klasyczny wygląd walizek, przypominający podstawowe torby podróżne marki Puccini czy innych producentów. Bardzo wytrzymały, optymalnie miękki materiał jest gwarancją nie tylko trwałości walizki, ale także komfortowego użytkowania. Nylon nie poddaje się niekorzystnemu działaniu czynników atmosferycznych, dlatego doskonale sprawdza się nie tylko w podróży samolotem, ale również innymi środkami transportu, jak metro, tramwaj czy pociąg.

pucci2

pucci1Klasyczne, trwałe i stylowe produkty marki Puccini wyglądają na porządne, a co za tym idzie również bardzo drogie. Na szczęście w sklepie internetowym producenta (sklep.puccini.pl) można skorzystać z wielu interesujących promocji, kupując na przykład nowoczesną walizkę kabinową już za 200-300 złotych.