Nasza Sesja Narzeczeńska

8 maja 2013

Check My Blog

8 maja 2013

Wiosenne porządki :)

8 maja 2013
blog o modzie fashionsite.pl
blog o modzie

Teraz nikt nie ma wątpliwości,że jest już wiosna 🙂 ja mam nawet wrażenie,że znowu ta pora roku nas ominęła.. z zimowo-jesiennej pogody od 3dni mamy lato! A co się z tym wiąże musimy odsłonić więcej ciałka.. ciałka po długiej zimie ;/.  Mnie dopadła obsesja na temat zdrowego trybu życia, niestety wiadomo, że trudne jest jedzenie pod grafik, gotowanie specjalnych dietetycznych dań i czas na ruch..

Na dobry początek dostałam od Narzeczonego buciki do biegania.. a to pół sukcesu, bo nie mam już wymówki.. 🙂

kobiece adidasy

Aby zdrowo a smacznie jeść kupiliśmy grilla elektrycznego w sklepie duka.. Został już wypróbowany i jest świetna alternatywą na balkonowe posiedzenie ze znajomymi 🙂 Mięso wyszło idealne, na 6 łopatkach poukładaliśmy warzywa np. bakłażana, paprykę, cebulę a nawet ziemniaczki.. zrobiliśmy również szaszłyki 😀 pewnie narobiłam Wam smaku.. ale naprawdę polecam ponieważ można wykazać się weną kulinarną i eksperymentować a wszystko z grilla elektrycznego polane oliwą jest bardzo delikatne i nie obciąża żołądka..

grill elektryczny

Moim największym kompleksem a teraz nazwanym już bardziej celem do osiągnięcia jest płaski brzuch.. niestety jest to bardzoo trudne.. :(. W ofercie New Body Clinik znalazłam zabieg Vip System, pogrążyłam się w temacie i gdy wyczytałam iż 20 minut = 3 godziny intensywnych ćwiczeń z natychmiastowym efektem – WooW.. co może być lepszego dla takiego lenia jak ja :D. Zabieg odbywa się poprzez elektrostymulacje mięśni.. Partią ciała, którą ja poddaje zabiegowi jest oczywiście nieszczęsny brzuch.. Nie będę Wam opisywać zabiegu od strony biologicznej, po to zapraszam na stronę NewBodyClinic.pl gdzie znajduje się info na ten temat ale możecie też tak jak ja to zrobiłam zadzwonić do kliniki i o wszystko wypytać.

Wczoraj skusiłam się bez wahania by pójść i sprawdzić jak to wygląda w praktyce.. Jestem po pierwszy zabiegu i już wiem,że nie ostatnim.. „Pan” podpiął pod mój brzuch cały osprzęt.. wyglądało to troszkę jak sprzęt na krześle elektrycznym 😀 mokre gąbki i podłączone kabelki z prądem.. ale ja widzicie przeżyłam :p. Jakie to uczucie? bardzoo przyjemne leżysz co najważniejsze a Twój brzuch pracuje, czujesz jak się napina na wyższym poziomie elektrostymulacji aż się ruszasz, skręcasz. Wyszłam mega zadowolona z większą satysfakcją niż po fitness. A dziś? mam zakwasy co świadczy o skuteczności zabiegu..

blog o modzie

Powyżej piękne brzuszki znalezione w internecie jeżeli któryś z nich jest Wasz potraktujcie to jako komplement :D. Za dwa msc pokaże Wam mój brzuszek :p napisałam to na złość sobie, po to by mieć większą mobilizację,że Wam to obiecałam :).

pozdrawiam Was.

4 comments

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
blog o modzie fashionsite.pl
Nasza Sesja Narzeczeńska

Hej. We wpisie o o ślubnych przygotowaniach pisałam Wam,że na kwiecień 2013 od jakiegoś roku planowaliśmy sesje narzeczeńską po pierwsze...

Zamknij