Wymiana garderoby po odchudzaniu

Wiele kobiet ma wręcz obsesję na punkcie wagi. Każda z nas chce być smukła i zgrabna. Każdy kilogram więcej wywołuje w większości z nas niepokój i chęć szybkiego zrzucenia.

Zbędne kilogramy zrzucone!

Nie zawsze jednak powrót do naszej wymarzonej wagi jest prosty. Decydujemy się na diety i regularne ćwiczenia. W końcu przychodzi taki moment, że osiągamy nasz cel. Wtedy pojawiają się dodatkowe pytania. Co zrobić z dotychczasowymi ubraniami? Zostawić, sprzedać, oddać? Pamiętajmy, że osiągniecie sukcesu w zakresie powrotu do upragnionej wagi to wielka wygrana. Cieszmy się z niej i ubierajmy atrakcyjnie! Jak zatem wymienić garderobę po odchudzaniu?

 

Wymiana garderoby   

Wiele z nas zastanawia się, co zrobić z ubraniami pozostałymi w naszej szafie po odchudzaniu. Są one już na nas za luźne i wyglądamy w nich nieatrakcyjnie. Pierwsza możliwość to ich sprzedanie. Pomimo, że są używane, na pewno znajdą swoich nabywców. Odzież w dobrym stanie możemy sprzedawać na platformach internetowych. Nie tylko pozbędziemy się ich z szafy, ale zyskamy także trochę dodatkowej gotówki, którą będziemy mogły przeznaczyć na zakup nowych ubrań. Drugi pomysł to oddanie ich na zbiórki odzieży. Praktycznie codziennie dowiadujemy się o takich akcjach. Możemy przykładowo naszą odzież przeznaczyć na pomoc biednym czy bezdomnym. W taki sposób nie będzie leżała niepotrzebnie w szafie, ale posłuży innym ludziom. Dodatkowo będziemy mieli satysfakcję z dobrego uczynku. Trzeci pomysł to spakowanie ubrań i zostawienie ich na strychu czy gdzieś w zakamarku garderoby. Wiele z nas obawia się efektu jo-jo.  To nie jest zbyt dobry pomysł, przecież nie będziemy cały czas myśleć o ewentualnych dodatkowych kilogramach. Pozbyłyśmy się nadwagi i już nie wracajmy do tych wspomnień, tylko zadbajmy o jej utrzymanie. Inne z nas zostawiają te ubrania z myślą o ciąży w przyszłości. Takie pozostawianie ubrań może jest ryzykowne. Pamiętajmy, że za kilka lat mogą pojawić się nowe trendy i to, co schowałyśmy na strychu, przestanie być modne.

 

Czas na zakupy!

Nasze odchudzanie przyniosło oczekiwane efekty! Z radości mamy ochotę wymienić całą garderobę, w której nie wyglądamy już dobrze. Problemem, jaki napotykamy jest brak środków finansowych. Jeżeli jest to jedyna przeszkoda, jaka stoi nam na drodze to, możemy jej zaradzić. W takiej sytuacji pomocne mogą okazać się pożyczki online oferowane przez instytucje pozabankowe. Ich główne zalety to szybka dostępność i spłata w niewielkich ratach dopasowanych do naszych możliwości finansowych. Pamiętajmy jednak, że pożyczki online wymagają spłaty w przyszłości. Z tego względu upewnijmy się, czy pożyczki online nie będą stanowiły zbyt dużego obciążenia dla naszego budżetu domowego.