Zegarki marki Tissot – modele damskie i męskie

Marka zegarków Tissot ma już ponad 150-letnią historię, w czasie której wyróżniła się na całym świecie, dzięki wysokiej jakości swoich produktów.

zegarek tissot

Czym wyróżnia się marka Tissot?

Przede wszystkim tym, że już od lat tworzą ją ludzie zaangażowani w swoją pracę, którzy pozwolili zapisać się jej na kartach kroniki światowego zegarmistrzostwa. Sama firma powstała w Szwajcarii, jednak szybko rozszerzyła swoją produkcję, a co za tym idzie – również i sprzedaż na inne kraje świata. Było to możliwe dzięki nabieraniu doświadczenia, transformacji i szukaniu coraz to lepszych rozwiązań. Jedno, co pozostało niezmienne, to przestrzeganie wartości rodzinnych. Obecnie markę można scharakteryzować jako rozpoznawalną i renomowaną. Oczywiście zegarki Tissot zajmują bardzo wysokie miejsce w branżowych rankingach.

Są to zarówno proste modele kieszonkowe, jak i te dużo bardziej skomplikowane: z licznymi funkcjami taktycznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami (np. ze szkłem dotykowym). Bardzo ważną kwestią jest zawsze ta dotycząca udoskonalania mocowanych w zegarkach mechanizmów. Dzięki ciężkiej pracy w tym względzie, obecnie marka Tissot może pochwalić się certyfikatami COSC (które przyznawane są jedynie tym modelom i mechanizmom, które sprostają wymaganiom szeregu skomplikowanych testów). Tym, co zbliża firmę do klientów jest zaś jej zaangażowanie w największych imprezach sportowych, ale też w akcjach społecznych i charytatywnych.

Damskie i męski zegarki Tissot

Modele przygotowane dla pań są połączeniem wysokiej jakości oraz niezwykłego stylu. Opierają się one oczywiście o szwajcarskie mechanizmy kwarcowe i automatyczne, co pozwala na ich precyzję oraz niezawodność. Aby mogły się podobać, ich design jest połączeniem trendów, nowoczesnej technologii z elementami zegarmistrzowskiej tradycji marki. Zegarki dla pań, to modele:

  • casualowe – oparte na prostocie i przejrzystości cyferblatu,
  • biżuteryjne – urozmaicane np. diamentami,
  • sportowo-eleganckie,
  • sportowe – wyróżniające się mnogością funkcji, które zostały ujęte w ciekawej formie.

Widać więc, że zegarki Tissot dla pań są szerokim zbiorem czasomierzy, które chociaż różne pod względem stylu, są jednak wierne wysokiej jakości marki.

Jeśli zaś chodzi o zegarki Tissot męskie, tutaj także nie można narzekać na ich design ani jakość wykonania. Produkowane są bowiem z materiałów takich jak: miękka i naturalna skóra, antyalergiczna stal, lekki tytan, delikatna ceramika oraz trwałe tworzywa sztuczne. Wszystkie one gwarantują komfort użytkowania, a jednocześnie wykluczają możliwość podrażnień skóry i wystąpienia na niej reakcji alergicznych. Tak jak w przypadku zegarków damskich, tak i tutaj działanie zegarków opiera się na szwajcarskich mechanizmach kwarcowych i automatycznych.

Same kolekcje i linie zegarków są bardzo zróżnicowane: od tych sportowych aż po zegarki niezwykle eleganckie. Niezależenie od wybranego modelu, każdy zegarek marki Tissot zachwyca swoim wzornictwem oraz funkcjonalnością, a użytkownik może mieć pewność, że będzie posiadał niezawodny czasomierz służący przez długie lata.

Artykuł został napisany we współpracy z dystrybutorem zegarków działającym na rynku od 4 pokoleń – sklepem Zegarmistrz.com.