Znowu skarpety…? 5 największych prezentowych wpadek kobiet przy zakupie prezentu walentynkowego dla ukochanego

Każdy facet choć raz w życiu dostał od swojej kobiety walentynkowy prezent, który okazał się całkowicie nietrafiony. Przedstawiamy 5 największych prezentowych wpadek z okazji święta zakochanych.

Walentynki w Polsce

Święto zakochanych cieszy się w Polsce dużą popularnością. Już nie tylko pary w stałym związku celebrują ten dzień, ale także osoby, które bardzo się lubią i uważają, że ta druga osoba zasługuje na prezent z okazji dnia 14. lutego. Walentynki obchodzone są na całym świecie. Oczywiście tradycja obchodzenia tego święta może się różnić w zależności od kraju, w którym jest ono obchodzone. Zakochani w Polsce mają przeróżne sposoby na spędzenie tego dnia – tradycyjny romantyczny spacer zakończony kolacją z winem, seans w kinie albo wspólny wyjazd poza miasto. To od nas tak naprawdę zależy jak zorganizujemy ten dzień. Walentynki to także świetna okazja do tego, by wyznać komuś miłość lub się oświadczyć. Nierozłącznym elementem święta zakochanych są podarunki. Pary nawzajem wręczają sobie prezenty. Niesamowitą przyjemność sprawia nam moment, w którym nasza druga połówka cieszy się z podarowanego przez nas upominku. Warto przygotować coś wyjątkowego i niezapomnianego. Jednakże często zdarza się, że prezenty nie są przemyślane i kupione zostały w pośpiechu. Efektem tego może być ogromna wpadka.

5 największych prezentowych wpadek na walentynki

1. Skarpetki

Pozycję numer 1 zajmują wszystkim znane skarpetki. Prezent tak bardzo popularny i tak „przejedzony”, że każdy ma już go dość. Dostajemy je pod choinkę, na urodziny oraz na inne okazje, dlaczego mamy dostać je znowu z okazji święta zakochanych? Walentynki to okazja do tego, by drugiej połówce w formie drobnego upominku pokazać naszą miłość. Z pewnością nie uczynią tego skarpetki.

2. Rzeczy z portretem

Drugim najbardziej nietrafionym prezentem są rzeczy z portretem. Oczywiście nie ma nic złego w kubku czy koszulce z napisem „Kocham Cię”, ale taki przedmiot wzbogacony o portret partnerki nie jest już takim dobrym pomysłem. Mężczyzna może w ten sposób poczuć się osaczony.

3. Karnet na siłownię

Nawet jeżeli Twój partner nie jest urodzonym sportowcem i siłaczem to pod żadnym pozorem nie kupuj mu karnetu na siłownię. To prawdopodobnie największy cios jaki może dostać facet w dniu zakochanych. Aktywność fizyczną można zaproponować każdego innego dnia w delikatniejszy sposób.

4. Krawat w serduszka

Każdy facet w zależności sytuacji od czasu do czasu ubiera się elegancko. Krawat idealnie pasuje do garnituru podkreślając cały strój. Wzór w serduszka całkowicie niszczy koncepcję klasy oraz prestiżu. Żaden mężczyzna do eleganckiego stroju nie nałoży krawata ozdobionego w czerwone serca. Jest jeden wyjątek – ubierze go w domu tylko po to, by pokazać się kobiecie.

5. Świeczka zapachowa

Ostatnie miejsce na naszej liście zajmuje zapachowa świeczka. Nie ma mężczyzny, któremu ten prezent by się przydał. Prawdopodobnie położy on świeczkę w jakimś mało widocznym miejscu, tak, by nikt jej nie widział i nie zapalał.

Co kupić mężczyźnie na walentynki?

Wbrew pozorom facetowi nie jest tak łatwo kupić idealny prezent. Kobiecie na dowód miłości można podarować bukiet pięknych róż wraz z ulubionymi słodkościami lub zabrać ją na romantyczną kolację z winem. Mężczyzna raczej nie zadowoli się kwiatkami i czekoladą, nawet jeżeli jest miłośnikiem florystyki i słodyczy. Każdą kupioną rzecz prawdopodobnie rzuci w kąt i kupi sobie coś lepszego. Najciekawszym rozwiązaniem jest więc kupno czegoś, co zostanie przez niego zapamiętane do końca życia. Wiele kobiet decyduje się na podarowanie swojemu facetowi na przykład skoku na bungee albo przejażdżki sportowym samochodem po profesjonalnym torze.

Po więcej inspiracji na męskie prezenty walentynkowe zapraszamy na stronę: https://www.superprezenty.pl/prezenty-na-walentynki/prezenty-na-walentynki-dla-niego.