Idealny prezent da niej – zaskakujący, wyjątkowy, niezapomniany

Przy niewielkiej dozie uporu albo dobrej woli praktycznie co miesiąc znalazłaby się jakaś okazja do obdarowywania ukochanej kobiety. Prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony można kupić z okazji imienin, urodzin, dnia kobiet, święta mamy, Walentynek, gwiazdki, zajączka, pierwszego dnia wiosny, rocznicy ślubu czy też pierwszej randki albo pierwszego pocałunku. Co szczególnie ważne – prezent dla Niej można wybrać także zupełnie bez okazji. Nic więc dziwnego, że przy takiej mnogości sprzyjających okoliczności, wyzwaniem staje się pomysł na naprawdę udany i trafiony w dziesiątkę podarunek.

prezent-dla-niej

Niebanalne, choć standardowe

Są podarunki, które już na stałe wpisały się kanon obowiązujący na dzień kobiet, gwiazdkę czy jako prezent dla dziewczyny na urodziny. Choć czasem uważa się je za nudne czy mało oryginalne, wciąż doskonale sprawdzają się w niełatwej roli niespodzianki. Mowa oczywiście o standardowych pomysłach na podarunek, takich jak perfumy lub inny kosmetyk, książka, biżuteria, coś z garderoby, płyta itp. Oczywiście można mówić, że flakon wody perfumowanej czy apaszka to banał, niemniej jednak wybór również wymaga sporo zachodu (jeśli podarunek ma rzeczywiście być wielką frajdą dla obdarowanej osoby). Można powiedzieć, że wybór kremu czy ciekawej lektury dla kobiety, którą zna się już dłuższy czas, nie powinien być większym problemem. Natomiast zakup prezentu dla dziewczyny np. na pierwszą rocznicę pierwszej randki, może już być pewnym wyzwaniem. Dlatego takim podarunkiem trzeba zająć się znacznie wcześniej. Warto odkryć w sobie dyplomatę i taktownie „badać teren”. Niezobowiązujące rozmowy z wybranką serca, inteligentne pytania i czytanie miedzy wierszami – to najskuteczniejsze sposoby na zdobycie cennych informacji.

Na zamówienie specjalne

Zawsze mile widziane są podarunki, o których wiadomo na pewno, że są wybrane, kupione, zamówione specjalnie dla tej jedynej. Chodzi tu o taki prezent, który jest bardzo osobisty, indywidualny, spersonalizowany. Na przykład, jeśli zamówimy bluzę z datą ślubu albo ulubionym wspólnym zdjęciem, od razu wiadomo, że to podarunek, który po pierwsze wymagał sporo zachodu, po drugie – jest dedykowany tej jednej, jedynej. Personalizowanie podarunki cieszą się dużym „wzięciem”. Nic dziwnego – osoba obdarowana może czuć się naprawdę wyjątkowa i wyróżniona. Z kolei fundator takiego prezentu dla dziewczyny czy też małżonki ma  niemal stuprocentową pewność wywołania najpiękniejszego uśmiechu na twarzy. Można zatem powiedzieć, że spersonalizowany prezent dla niej to satysfakcja gwarantowana.

Przeżyj to sam(a)

Oczywiście nie zawsze trzeba iść w kierunku podarunków, które się zakłada, wiesza na ścianie, czyta albo wklepuje w twarz. Innymi słowy są też takie pomysły na prezent, które wykraczają poza standardowe, efektowne paczuszki owinięte dekoracyjną wstążką. Mowa o takich prezentach, które można… przeżyć. Wybierając np. prezent dla dziewczyny na urodziny warto podarować jej wyjątkowo spędzony czas, niezwykłe emocje, niezapomniane przeżycia, mocne wrażenia albo cudowny, błogi relaks. Można powiedzieć, że jest to krok (niejeden) dalej niż praktykowane urodzinowe czy walentynkowe zaproszenia na koncert, spektakl czy romantyczną kolację. Z tym, że propozycje na prezenty – przeżycia to znacznie więcej, ciekawiej i naprawdę ogromna różnorodność. Co oczywiście jest atutem, ponieważ znajdzie się idealny prezent dla dziewczyny, która lubi solidną dawkę adrenaliny, jak również dla zwolenniczki szeroko rozumianego rozwoju (np. kursy). Można spełnić marzenie o idealnym weekendzie – romantycznym i relaksującym, jak również dostarczyć niezwykłych wrażeń dla wszystkich zmysłów.

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej dziewczyny

Takie możliwości zapewnia np. serwis Wyjątkowy Prezent. W części poświęconej prezentom dla niej (http://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezenty-dla-niej) znajdziemy setki niezwykłych propozycji dla każdej kobiety. Od nastolatki do uroczej seniorki, dla mamy, babci, narzeczonej, przyjaciółki, siostry i szefowej. Najważniejsze to nie wystraszyć się ilości pomysłów na wymarzony podarunek do przeżycia. Rzeczywiście – w pierwszej chwili bogactwo i różnorodność przyprawią o zawrót głowy i może się wydawać, że nie sposób wybrać. Wystarczy jednak przyjrzeć się rozsądnie i praktycznie zorganizowanemu serwisowi, aby zrozumieć, że naprawdę pomoże spełnić marzenie o prezentowym strzale w dziesiątkę. Załóżmy że celem jest prezent dla dziewczyny na urodziny. Jak się okazuje oprócz szerokiej kategorii „prezenty dla niej” można wybrać konkretną kategorię, np. właśnie wspomniany prezent na urodziny, a nawet jeszcze dokładniej – prezent na 18-stkę. Możemy tak samo poszukać podarunku dla mamy, babci, żony, na rocznicę itp.  Warto także sprecyzować kategorię prezentu. Jeśli w planach jest prezent dla dziewczyny, która jest zwariowana, aktywna i żądna przygód, przeszukujemy np. dział Aktywne i sportowe, Wiatr i woda, Za kierownicą, W powietrzu. Dla takiej jubilatki wszelkie jazdy, skoki, fruwanie, latanie to jest to! A co jeśli nasza jubilatka to zapracowana bizneswoman albo młoda mama, które wciąż brakuje czasu na sen? Idealny będzie dział Spa i Relaks. Masaże wszelkiego rodzaju, pobyty w najlepszych ośrodkach spa, metamorfozy, zabiegi dla ciała. Fajnym pomysłem będzie też konsultacja i zakupy ze stylistką. Dla ciekawych świata i nowych doznań serwis www.wyjatkowyprezent.pl to prawdziwy sezam ze skarbami – prezentami. Są tu wszelkiego rodzaju kursy – od tańca po garncarstwo, degustacje, wyjazdy w malownicze plenery. Do wyboru i koloru. Oczywiście nie może zabraknąć także propozycji… dla nich. Wiadomo przecież, że najlepszym podarunkiem bywa czas spędzony z drugą połówką (romantyczne kolacje, wyjazdy we dwoje, kursy dla par itp.)

Jak widać prezent dla niej niejedno ma imię. Wystarczy szczere zaangażowanie, trochę czasu oraz kreatywność wsparta pomysłami, które można znaleźć np. w takim miejscu jak wyjatkowyprezent.pl. Z pewnością warto iść o krok dalej niż zakup tych samych jubileuszowych perfum. Element pozytywnego zaskoczenia zdecydowanie podnosi atrakcyjność prezentu.