Jaka biżuteria jest teraz modna?

Co sezon trwa bitwa trendów. Jedne odchodzą do lamusa, inne zachowują swoją pozycję, a do tego szturmem nadchodzą nowości. Podobnie sytuacja wygląda w biżuterii w 2017 roku. Co jest teraz modne?

 

Jaką biżuterię będziemy nosić z dumą w bieżącym roku? Na co zwrócić szczególną uwagę? Które tendencje się utrzymają, co pojawi się nowego? Sprawdźmy!

Greenery – kolor Pantone na 2017 roku

Zieleń jest kolorem roku 2017 według Pantone – możecie więc spodziewać się koloru trawy nie tylko w ubraniach, ale i w dodatkach. Trend ten nie ominie z pewnością biżuterii, dlatego bądźcie czujne. W cenie są zielone kamienie szlachetne, sztuczna biżuteria, geometryczne wzory i wszystko, co jest greenery.

Im więcej, tym lepiej

Biżuteria nadal powinna być delikatna, ale musi być jej dużo – mnóstwo bransoletek, pierścionki zakładane po kilka na jeden palec, a do tego kilka łańcuszków naraz. Taki barokowy przepych będzie widoczny szczególnie latem, kiedy biżuteria będzie wyeksponowana, dlatego nie możemy się już doczekać!

Drewniana biżuteria

Niecodzienne połączenia i nowości rządzą modą, nic dziwnego więc, że tak bardzo podobają nam się ekologiczne pierścionki wykonane z drewna i żywicy przez Plantwear. Co powiecie na ten z 24-karatowym złotem? To absolutna nowość na naszym rynku. Jesteś alergiczką? A może dbasz o ekologię? Lubisz się wyróżniać? To Twój must have! Sprawdź ofertę ekologicznej, drewnianej biżuterii na stronie: https://plantwear.pl/kategoria/pierscionki/

Dwustronne kolczyki

Wokół uszu też będzie wiele się działo, bo dwustronne kolczyki są nadal modne – cyrkonie, kolce, geometryczne kształty – wszystkie chwyty dozwolone. Rynek pełen jest ciekawych propozycji, wśród których z pewnością znajdziecie coś dla siebie, zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Chokery nadal modne

Na pokazach takich marek jak Dior czy Versace, pojawiły się aksamitki, rzemyki i satynowe wstążki dopasowane do szyi. Obroże, zwane popularnie chokerami, będą popularną biżuterią w tym roku. W 2016 już zaczęły się pojawiać, więc jeśli jesteś na bieżąco z trendami, nie powinno to być dla Ciebie zaskoczeniem.

Naszyjniki im dłuższe, tym lepsze

Biżuteria w 2017 roku będzie długa, a przynajmniej takie będą naszyjniki. Im dłuższe, większe i bardziej widowiskowe, tym lepiej. To wspaniała wiadomość dla kobiet o pełnych kształtach, bo masywna biżuteria ma właściwości wyszczuplające. Nośmy do ubrań o stonowanych kolorach i wzorach – dajmy im błyszczeć.