Modna biżuteria w 2017 – pierścionki z brylantem i diamentem

Pierścionki — zwłaszcza te z najszlachetniejszym kamieniami, jakimi są brylant i diament — to biżuteria, która bez wątpienia kojarzy nam się z zaręczynami. To właśnie wtedy najczęściej decydujemy się na zakup tego typu ozdoby dla ukochanej. Jednak pierścionki z diamentami i brylantami można, podarować kochanej osobie w formie prezentu nie tylko z tej okazji. Będą one idealne na dzień matki, babci, rocznicę, czy też urodziny.

modna bizuteria 2017

Piękne kamienie cechują się nieprzemijającą urodą. Jednak w modzie biżuteryjnej, możemy zauważyć pewne trendy, które zmieniają się co jeden lub kilka sezonów. Sprawdźmy zatem, jakie pierścionki z diamentem i brylantem są teraz najbardziej modne.

Powrót złota

Przez ostatnich kilka lat żółte złoto nie było tak popularne, jak jego biała odmiana. Jednak obecnie wraca ono do łask, a panie wybierają je coraz chętniej. Złote pierścionki z brylantem to najbardziej elegancki duet, jaki może uzupełniać kreację kobiety. Biżuteria wykonana z tego kruszcu jest ponadczasowa i zarówno teraz, jak i za kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat będzie prezentować się równie dobrze. A jej wartość może nawet się zwiększyć. W roku 2017 szczególnie na czasie jest łączenie złota ze szlachetnymi kamieniami. W związku, z czym pierścionek, którego „oczko” stanowi brylant lub diament, będą idealnym podarunkiem dla każdej kobiety.

Nie tylko „żółte” złoto

Kolejnym trendem, na który warto zwrócić szczególną uwagę, jest łączenie w pierścionkach kilku rodzajów kruszców lub różnych odmian złota. Spotkać możemy zatem pierścionki, które będą stanowiły połączenie białego złota z żółtym, czerwonym lub też platyną. Pierścionki z różnokolorowego kruszcu przyjmują często niebanalne formy, co jest ich dodatkowym atutem. Dwu — a nawet — trójkolorowe połączenie prezentuje się niezwykle efektownie i bez wątpienia będzie przyciągać wzrok wszystkich.

pierścionek białe złoto

Kwiatowe motywy

To, co z pewnością przypadnie do gustu wielu przedstawicielkom płci pięknej to połączenie delikatności kwiatów z onieśmielająco wykonaną biżuterią. I wcale nie mowa tutaj o tym, że w parze z podarowanym pierścionkiem dobrze jest zakupić kobiecie bukiet kwiatów. Ze względu na aktualną modę nie jest to konieczne. Obecnie jubilerzy prezentują bowiem pierścionki, które zamiast tradycyjnej gładkiej oprawy kamienia, mają taką, która wzorowana jest na wizerunku urokliwej flory.

Białe brylanty ciągle w modzie

Białe brylanty są ciągle w modzie. Jednak jubilerzy w tym sezonie preferują je oprawiać również w nieco bardziej oryginalne formy. Zamiast jednego dużego kamienia ułożonego centralnie na pierścionku, decydują się oni na kilka, a nawet czasem kilkanaście mniejszych brylantów, z których tworzą tematyczne, bądź też fantazyjne formy. Jak najbardziej aktualne pod względem trendów umieszczenie największego kamienia w punkcie centralnym, gdzie mniejsze kamienie swobodnie go okalają. Dzięki temu brylant wydaje się znacznie większy, a ozdoba prezentuje się jeszcze bardziej okazale. Wyjątkowe pierścionki z certyfikowanymi brylantami, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających miłośniczek kamieni szlachetnych znajdą Państwo w sklepie 79 Diamenty z biżuterią na zamówienie.