Na czym polega manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy w salonie kosmetycznym J’adore cieszy się ogromną popularnością. Jest to związane nie tylko z obecnie panująca modą na taki rodzaj zdobienia paznokci, ale przede wszystkim z cechami, które go wyróżniają. Dlaczego coraz więcej kobiet decyduje się na właśnie taki manicure?

Manicure hybrydowy – zalety

Cechą szczególną hybrydy jest wysoka trwałość oraz podobieństwo do zwykłego lakieru. Tak wykonany manicure jest klasyczny i gustowny. Nie ulega uszkodzeniom, nie kruszy się ani nie odpryskuje. Po 2-3 tygodniach widoczny jest tylko odrost.

Manicure hybrydowy charakteryzuje się również bardzo silnym połyskiem, przez co dłonie wyglądają na wyjątkowo zadbane. Trzeba również dodać, że obecnie można nakładać również lakiery matowe, które na przykład w połączeniu z błyszczącą „końcówką” paznokci prezentują się niezwykle ciekawie. W gruncie rzeczy możliwości wykonania hybrydy są bardzo rozległe. Poza klasycznym pomalowaniem płytki na jeden kolor można wykonać również coś w stylu manicure francuskiego, ombre czy dodatkowe zdobienia cyrkoniami lub ręcznie malowanymi wzorami. Bardzo popularne są również wtapiane naklejki oraz tzw. pieczątki. Można też stworzyć wyjątkowo wymyślne kreacje, jak z elementami koronki, brokatem czy biżuteryjnymi zdobieniami.

Manicure hybrydowy – dla kogo?

Z zabiegu najczęściej korzystają panie, które chcą mieć zawsze perfekcyjne paznokcie i nie mają czasu na malowanie ich co kilka dni, jakby było to potrzebne w przypadku klasycznego zabiegu. Manicure hybrydowy najczęściej wykonuje się raz na około 3 tygodnie, ponieważ po tym czasie zaczyna być widoczny odrost. Hybryda jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie są przekonane do tipsów lub ze względu na charakter wykonywanej pracy nie mogą sobie na nie pozwolić. Paznokcie hybrydowe bardzo często wykonuje się również na stopach. Szczególnie dużo klientek przychodzi na taki zabieg przed wakacjami, ponieważ hybryda nie uszkadza się ani pod wpływem piasku, ani kąpieli w słonym morzu.

Manicure hybrydowy doskonale prezentuje się zarówno na długich, jak i krótki paznokciach. W przypadku bardzo krótkiej płytki należy tylko wybrać odpowiednie zdobienie, które będzie tutaj dobrze wyglądać lub po prostu zdecydować się na jeden kolor. Hybryda jest też bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które ze względu na łamliwość paznokci lub skłonność do ich obgryzania nie są w stanie zapuścić ich na pożądaną długość.

Chcesz dowiedzieć się więcej o manicure hybrydowym? Koniecznie odwiedź stronę salonu kosmetycznego J’adore Instytut http://jadoreinstytut.com/manicure/