Najlepsze propozycje na romantyczny wieczór we dwoje

Romantyczny wieczór we dwoje można spędzić zarówno w domu, jak i w plenerze. Można zorganizować kolację przy świecach w restauracji czy seans filmowy z popcornem w domowym zaciszu. Najważniejsze to nie poddawać się rutynie i starać się stale zaskakiwać swoją drugą połówkę. Można zorganizować skok ze spadochronem, wspólny wypad do SPA i przejażdżkę samochodem rajdowym.

Rutyna jest największym wrogiem związku. Warto od czasu do czasu zaskoczyć swojego partnera czy partnerkę niecodziennym pomysłem na spędzenie ze sobą niezapomnianych chwil.

Romantyczna kolacja przy świecach

Jednym z pomysłów na romantyczny wieczór we dwoje jest spędzenie go przy restauracyjnym stoliku. Nietuzinkowym rozwiązaniem jest zakup pakietu na tzw. niewidzialną kolację na stronie superprezenty.pl. Jak sama nazwa wskazuje – posiłki na takiej kolacji je się w całkowitej ciemności. Kelnerzy podają kilka dań o różnej fakturze i smaku. Zadaniem pary jest odgadnięcie, co w danym momencie jedli. Tego typu kolacja to doskonały sposób na nowe doświadczenia kulinarne i miłe spędzenie czasu.

Skok ze spadochronem

Jednym ze sposobów na romantyczne, a zarazem oryginalne spędzanie czasu jest skok spadochronowy. Taka przygoda funduje dużą dawkę adrenaliny i zapewnia niesamowite doznania. Poza tym takie przeżycia zwykle zbliżają do siebie ludzi, ponieważ pamięta się je przez całe życie. Sam skok odbywa się z wysokości 4000 m, pod okiem doświadczonych instruktorów.

Wspólny wypad do SPA

Wspólny wyjazd do SPA jest relaksującą propozycją na romantyczny wypad we dwoje. Tego typu spędzanie czasu polecane jest szczególnie dla par z dłuższym stażem, które nie wstydzą się swojego ciała. Podczas pobytu w SPA można udać się na różnego rodzaju zabiegi, np. masaże olejkami eterycznymi, orzeźwiające peelingi całego ciała czy wspólne kąpiele solankowe.

Przejażdżka samochodem rajdowym

Przejażdżka samochodem rajdowym to dobra opcja na romantyczny wieczór we dwoje, jeśli para jest żądna wrażeń i nie boi się nowych wyzwań. Ekstremalnej jeździe zazwyczaj towarzyszy duża dawka adrenaliny i emocji, które zbliżają do siebie ludzi. Ciekawym pomysłem jest rajdowa randka z opcją rywalizacji, dostarczającej szczypty pikanterii związkowi.