Salenawesela.pl poleca sale weselne

Wybór odpowiedniej sali weselnej jest bardzo ważnym elementem przygotowań do ślubu. W tym artykule przedstawiamy pięć interesujących obiektów, gdzie z powodzeniem przyjmiemy gości.

Poniższe propozycje można znaleźć w serwisie www.salenawesela.pl, który skupia sale weselne z całej Polski, w takich obiektach jak domy weselne, hotele, restauracje, dworki, pałace, ośrodki wypoczynkowe.

Hotel Polonia Palace
Polonia Palace to obiekt położony w samym sercu stolicy, jeden z najbardziej znanych hoteli w kraju. Powstał w 1913 roku i od tego czasu gościł wielu znanych ludzi: bawili się tutaj między innymi Jan Lechoń, Tadeusz Boy-Żeleński, Kornel Makuszyński czy Stefan Żeromski. Wizytówką hotelu jest elegancka Sala Balowa „Ludwikowska”, w której może zasiąść jednocześnie 120 osób. Sala posiada parkiet taneczny oraz odpowiedni sprzęt nagłaśniający. Polonia Palace dysponuje również rozbudowaną bazą noclegową – na terenie hotelu znajduje się ponad 200 pokoi.

W serwisie www.salenawesela.pl pod tym linkiem można zobaczyć inne sale weselne w Warszawie.

ludwikowska_ballroompolonia-palace-www-salenawesela-pl

Zespół Zamkowo-Pałacowy Zamek Gniew
To propozycja na wyjątkowe wesele, bo jak inaczej nazwać uroczystość ślubną w kaplicy krzyżackiej wraz z mszą świętą oraz chórem gregoriańskim „Schola Cantorum Gymevensis”? Przyjęcie odbywa się natomaist w Wielkim Refektarzu, który może pomieścić 120 osób.

Wśród atrakcji towarzyszących weselu w Zamku Gniew, warto zwrócić uwagę na:
– przyjazd rycerza zwabionego salwą armatnią, który może porwać Pannę Młodą, lub jej druhnę
– asysty honorowe husarzy
– pojedynki rycerzy i szlachciców
– koncert chóru gregoriańskiego

Po imprezie weselnej goście mogą wypocząć w komnatach Zamku lub w pokojach Pałacu Królowej Marysieńki Sobieskiej.

gniew-www-salenawesela-pl

Hotel Dana Business & Conference
Pary, które szukają sali weselnej w Szczecinie, powinny zainteresować się Hotelem Dana Business & Conference. Obiekt położony jest w centrum miasta, w zabytkowym budynku dawnych Zakładów Odzieżowych Dana. Zakochani mogą wynająć elegancką sale weselną, która pomieści 150 osób oraz skorzystać z wykwintnego i indywidualnego menu skomponowanego przez Szefa Kuchni. Para Młoda otrzymuje dodatkowo nocleg w komfortowym pokoju z koszem owoców i winem oraz śniadanie w restauracji hotelowej.

weseladana-www-salenawesela-pl

Dom Weselny ANSON
Dom Weselny ANSON położony jest na skraju Puszczy Niepołomickiej. Według wielu zgodnych opinii, jest to miejsce godne polecenia ze względu na profesjonalną i miłą obsługę, a także bogate menu, piękne, eleganckie wnętrza i dużą, klimatyzowaną salę weselną. W obiekcie można przeprowadzić wesele nawet na 200 osób. Na terenie Domu Weselnego ANSON znajduje się zielony ogród – świetne miejsce na zaczerpnięcie świeżego powietrza czy spokojną rozmowę z dawno niewidzianymi krewnymi. To również miejsce, gdzie najmłodsi goście mogą się pobawić.

anson-www-salenawesela-plHotel Alpin, Szczyrk
Hotel Alpin w Szczyrku jest propozycją dla par, które chcą zorganizować ślub w górach, w otoczeniu Beskidów. Atutem tego obiektu jest nie tylko malownicza lokalizacja oraz eleganckie sale weselne (największa Sala Szklana pomieści 150 osób, Sala Restauracyjna oraz Sala Kominkowa przystosowane są do kameralnych wesel), ale i ciekawe atrakcje dodatkowe. Wśród nich między innymi dorożka do ślubu, czerwony dywan, pokaz barmański wraz z serwisem, kulig alejami Szczyrku, kapela góralska, pokaz sztucznych ogni, fotobudka, fontanna czekoladowa. Na terenie hotelu jest aż 90 miejsc noclegowych.

alpin-www-salenawesela-pl

Artykuł został przygotowany przez serwis www.salenawesela.pl.