Wyraź siebie z zegarkiem Swatch!

Aby zrozumieć strategię marki Swatch należy podkreślić z czego wywodzi się jej nazwa. Otóż Swatch to połączenie dwóch słów: Swiss i watch. „Swiss”, to nic innego jak podkreślenie pochodzenia marki, a co za tym idzie wysokiej jakości, o którą firma dba już od lat 80-tych XX wieku. „Watch”, czyli zegarek ma z kolei zwracać się ku niepowtarzalnemu designowi. Kiedy marka zaczęła produkować pierwsze zegarki klientów przyciągnęły niebywałe wzory, kolory i materiały z jakich je tworzono. Od tamtej pory zegarek Swatch mógł być nie tylko przyrządem do odmierzania czasu, ale także stylowym dodatkiem i to w dużo niższej cenie niż u konkurencji. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom młodych ludzi, bo to głównie do nich firma kieruje swoje modele, Swatch proponuje nieszablonowe zegarki, które przyciągną wzrok każdego. Dodatkowo szwajcarskiej jakości i fantastycznym wzorom towarzyszy niska cena.

Merry Berry czyli posmakuj lata

Lubisz smak sezonowych, letnich owoców? A może lato kojarzy Ci się z zapachem polnych kwiatów? Równie pozytywnie nastroi Cię nowa, pobudzająca zmysły kolekcja Swatch Countryside. Zegarki z tej serii to owocowe i kwiatowe wzory połączone z pastelowymi barwami. Każda miłośniczka natury, folkowego stylu i kwiatowych stylizacji znajdzie coś dla siebie. Zegarki Kumquat, Merry Berry, Pistillo oraz Poletto to chyba najsmakowitsze z wszystkich dostępnych zegarków damskich.

Swatch Fall 2017, Countryside Pistlillo

Swissness czyli alpejskie klimaty

W ramach kolekcji Swissness marka Swatch powraca do swoich korzeni, by na nowo wydobyć prawdziwego ducha swoich zegarków. Modele są pełne alpejskich akcentów. Na uwagę zasługuje chociażby zegarek Swatch Randonneur z filcowym paskiem i górskim motywem na tarczy. Inne modele przyciągają uwagę na przykład alpejskimi haftami. Warto również spojrzeć na kolorystykę poszczególnych zegarków. Wyrazista  czerwień, głęboki chabrowy błękit, a przy tym nadruki kwiatowe z śliczną alpejską szarotką.

Swatch Fall 2017, Swissness Randonneur

Swatch Fall 2017, Swissness Randonneur

Damski zegarek dla podróżniczki

Kolekcja Swatch Traveler’s Dream to seria zegarków, która przeznaczona jest dla rozmarzonych podróżniczek. Znajdziemy w niej żeglarskie i marynistyczne akcenty lub nadruki nawiązujące do podróży, np. z samolotem. Zegarki mają cienkie koperty, dzięki czemu ładnie leżą na nadgarstku.

Swatch Fall 2017, Swissness Randonneur

Swatch Fall 2017, Swissness Randonneur

Wciąż nie widzisz czegoś dla siebie? Zajrzyj do pełnej kolekcji młodzieżowych zegarków Swatch w autoryzowanym sklepie zegarek.net