„Dzieci są skrzydłami człowieka”- nasza rodzinna sesja

16 lipca 2018

Akcesoria Biwakowe Które Powinien Każdy Posiadać

16 lipca 2018

Buty Kopciuszka – Zaxy

16 lipca 2018
sesja rodzinna plener
empty image
buty na obcasie zaxy kokarda

Cześć. Dziś przedstawiam Wam nową perełkę w moje szafie. Laurkę od mojego synka na Dzień Mamy. Dziękuje moim chłopakom za to cudo, najpiękniejsze i najwygodniejsze buty na obcasie jaki miałam !. Floruś zawsze gdy widzi buty mówi: „mamo ale masz ładne te buciki” 🙂 jest dumny,że to prezent od niego, a dla mnie to idealne buty właśnie dla Mam, które nie chcą całkowicie rezygnować z obcasów przy dziecku. W tych butach czuje się jak bym chodziła po chmurce mają mięciutka, elastyczną wkładkę, nie za wysoki obcas i tworzywo gumowe które nie odparza.

Ten model musi być inspirowany pantofelkiem Kopciuszka, bo tak właśnie zgubiony w bajce bucik sobie wyobrażam.  Kolor jest delikatny pudrowy, a złota kokarda dodaje uroku, mnie zauroczył paseczek na kostkę wysmukla bardzo łydkę i wydłuża nogi.

CUDA PRAWDA? 🙂

 

buty na obcasie zaxy kokarda

10 comments

  1. Świetne buty. Podobaja mi się, szczegolnie, że totalna sroka ze mnie. I nawet w przypadku butów podobają mi się takie dodatki. W tym roku równiez kupilam sobie buty z gumy. Przez dłuższy czas nie mogłam się do nich przekonać i pewnie bym sobie ich nie kupiła, gdyby nie moja dobra koleżanka, która mnie do tego namowiła. Tak więc w szafie mojej wylądowały kolorowe gumowe sandałki z wiązaniami z materiału. I przechodziłam w nich całe lato.

    Raczej nie kupiłabym ich jednak na jesień.Jesienią preferuję buty z zamszu albo z prawdziwej skóry.. Konkretniejsze oraz ogrzewające nogi ( szczegolnie w taki zimne dni jak teraz).

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
sesja rodzinna plener
„Dzieci są skrzydłami człowieka”- nasza rodzinna sesja

Rodzina jest kluczem do szczęścia Rodzina sprawia, że czujemy się potrzebni Rodzina jest podstawą tego świata Rodzina pomaga czuć się...

Zamknij