Boho Style – wianek z gipsówki

9 sierpnia 2016

Pomysł na weekend – ZOOM Janów Lubelski

9 sierpnia 2016

Pomysł na Weekend – Sandomierz

9 sierpnia 2016
weekend z dzieckiem
sylizacja sukienka w paski zara

Ostatnio prawie każdy weekend spędzaliśmy na rodzinnej Lubelszczyźnie.. Synek ma fazę na Baba i Dziadzia uwielbi być w dużym rodzinnym gronie.. 🙂 tam cały czas coś się dzieję, zawsze ktoś poświęca mu 101% czasu.. U mojej mamy każdy weekend to małe wakacje, rano w kapciach można wyjść za domu z poranną kawkę w ręku, poopalać się na leżaku, wieczorkiem zrobić grilla w wyborowym towarzystwie. Co weekend staraliśmy się zapewnić sobie jakaś atrakcję, pozwiedzać nasze piękne okolice jak Kazimierz Dolny czy Nałęczów. Ostatnio padło na Sandomierz piękne miasteczko zwane „małym Rzymem” o iście włoskim klimacie. Niewielki ale bardzo urokliwy rynek i cudne uliczki z kawiarenkami zachwycają. Miasto znane z serialu Ojciec Mateusz.

Ostatnio mam zupełny czasobrak na blogowanie 🙁 dlatego postanowiłam pokazać Wam kilka telefonowych zdjęć z naszego ostatniego wyjazdu oraz mój Look na ten dzionek – pasiasta sukienka z Zary, nowa boska Obag, pastelowe Meliski a na głowie katowana przeze mnie „palemka” 😀 ulubiony rodzaj koczka.

Przed nami długi sierpniowy weekend może ktoś z Was skusi się właśnie na Sandomierz? 🙂 gorąco polecam.. buzi :*

 

zwiedzanie miasto sandomierz

rower sadomierz

obag polvere mini gipsówka

sukienka w paski obag meliski

weekend w polsce

co w weekend w polsce

sylizacja sukienka w paski zara

sandomierz zwiedzanie

obag polvere paski

sandomierz

sandomierz

design szary fotel

meliski obag

obag mini polvere

sandomierz

obag polvere

 

19 comments

  1. Odwiedziłam raz Sandomierz. Miasto bardzo mi się spodobało. A zapamiętałam coś zupełnie innego niż zabytki. Na jednym z balkonów w centrum zobaczyłam pięknie wyglądającego wilca, wił się po nim jak sama nazwa wskazuje. A teraz co roku mam go u siebie. Takie moje nietypowe skojarzenie z Sandomierzem.

  2. Śliczny look 🙂 Nie ma to jak eleganckie sukienki 🙂 Brakuje mi jednak jakiegoś dekoltu 😛 Z czego wykonana jest ta torba? Myślę że w zestawieniu z sukienkami koktajlowymi byłaby idealna ;

  3. Piękne miasto i świetne zdjęcia, wybieram się tam w tym roku. Widzę, że też chodzisz z tym wiadrem 😀 Nazywam ta torebkę wiadrem bo jak pada deszcz to zaraz napada do niej wody i wszystko jest mokre ;D

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.