Gwiazdkowy Prezent dla tej jedynej – dla Mamy

24 grudnia 2016

Nasza zimowa Bajka

24 grudnia 2016

#ChristmasTime

24 grudnia 2016
pomysł na prezent dla mamy
ferie szczyrk gory z dzieckiem
sesja swiateczna

Kochani przed nami magiczne dni, te kilka dni na które czekamy caaały rok. Kocham ten czas, uwielbiam zapach pierniczków, choinki i tą całą game aromatów, widok kolorowych światełek i ozdób. Chyba nigdy nie wyrosnę z podziwiania świątecznych ozdób w oknach i ogrodach mijanych w drodze do rodzinnego domu :). Od kiedy jest z nami Florcio, a to już nasze trzecie wspólne święta ten czas jest jeszcze bardziej wyjątkowy, w tym roku Florcio był bardzo podekscytowany zdobieniem naszego domku, a choinkę ubieraliśmy kilka razy :D. Wielką radość daje mi wielogodzinne bieganie po sklepach, i jeszcze więcej czasu spędzonego przy komputerze w poszukiwaniu prezentów dla bliskich.

Mam nadzieję, że dla Was będą to dni na wyciszenie, odpoczynek ale będą też kipieć od radości, uścisków i serdeczności..

Tym co mnie od pierwszego dnia nowego roku napędza aż do samego końca to marzenia.. dlatego w tym roku chciałabym Wam życzyć nie spełnienia marzeń, a ich spełniania.. Nie bójcie się marzyć, i mówić o swoich marzeniach głośno. Niech każde nawet najmniejsze spełnione marzenie dodaje Ci skrzydeł i motywuje. Życzę Wam wytrwałości  w ich realizacji nie poddawajcie się !. :*

Wasza eM :*

Sesje po raz kolejny wykonała niezawodna Monika Chylak Photography <3 dziękujemy :*

 

sesja swiateczna

sesja swiateczna dziecko

 

sesja swiateczna dziecko

 

sesja swiateczna dziecko

sesja swiateczna warszawa

3 comments

  1. Mam deja vu! Czy to zdjęcie zrobione w moim mieszkaniu? ;> Normalnie takie same meble i poduszki. Haha. Nie wierzę. 🙂 Uroczo!

  2. Bardzo ładne gadżety świąteczne. Dekoracje ścienne oraz te na stoliku w bardzo nieinwazyjny sposób nawiązują do Świąt. Bardzo gustownie! A do tego zdjęcia na tym blogu są naprawdę fantastycznej jakości.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
pomysł na prezent dla mamy
Gwiazdkowy Prezent dla tej jedynej – dla Mamy

Zbliża się wyjątkowy, piękny, magiczny i rodzinny czas, czas w którym najbliższych obdarowujemy prezentami. W tym roku zakupy zostawiłam na...

Zamknij