Wiosna 2015 – kwieciste desenie znów w modzie!

4 marca 2015

Makaron z łososiem i kaparami

4 marca 2015

Bielizna Damska – Kolor ma znaczenie

4 marca 2015
moda kwiaty wiosna
pomysl na makaron na kolacje
bielizna damska modna

Witam dziś na blogu bardzo kobieco, jeszcze bardziej niż zawsze 🙂 ale wpis ten nie jest dedykowany tylko kobietom a również Panom, którzy po przeczytaniu artykułu mogą dowiedzieć się czegoś nowego o swoich Paniach oraz zaczerpnąć inspiracje, bo za kilka dni.. dzień kobiet ;p.

Wybór bielizny przez kobietę nie jest przypadkowy. Może wiele o niej zdradzić. Między innymi to, jaką mają osobowość i charakter. Wybieramy zazwyczaj tą w charakterystycznej dla siebie barwie. Takiej, która odzwierciedla nasze cechy…

bielizna damska modna 2015 kolory

Kolor biały

Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy to czystość i niewinność, która utożsamiana jest tym właśnie kolorem. Ale akurat w przypadku bielizny niekoniecznie się to sprawdza. Biel oznacza także otwartość na nowe wyzwania, doświadczenia oraz… eksperymenty, także łóżkowe. Kolor ten kojarzy się podobnie jak cielisty z naturalnością oraz świeżością. Najpiękniej wygląda na opalonym ciele, dodatkowo podkreślając jego przepiękny, brązowy kolor. Kobiety noszące bieliznę w tej barwie postrzegane są jako młodsze, niż są w rzeczywistości.

Kolor cielisty

Jeśli kobieta wybiera bieliznę w tym kolorze oznacza to, że jest naturalna, nie ma nic do ukrycia, daleka jest od sztuczności. Panie lubujące się w bieliźnie cielistej są wyjątkowo zrelaksowane. Bielizna damska właśnie w tym kolorze cieszy się największymi wzrostami sprzedaży w ostatnim czasie. Czyżby kobietom coraz mocniej zależało na tym, aby wyglądać naturalnie i prawdziwie?

Kolory ogniste

Jeśli Twoją ulubioną bielizną jest ta w kolorze czerwonym, żółtym czy pomarańczowym, zapewne jesteś ognista i namiętna, a charakter masz momentami porywający. Zgadza się? Niestety ma to też swoje wady. Kobiety takie często miewają zły humor, ale jednocześnie wiedzą, czego chcą. Potrafią odnaleźć w swoim życiu pasję i całkowicie się jej poświęcić. Dodatkowo czerwień dodaje także odwagi. Warto więc decydować się na ten kolor w wyjątkowych okolicznościach.

Kolor różowy

A jeśli Twoja ulubiona bielizna to ta w kolorze różowym lub fioletowym, jesteś zapewne romantyczką, lekko oderwaną od rzeczywistości, żyjącą w świecie marzeń i lubiącą fantazjować. Właścicielki bielizny w tych kolorach lubią być otoczone opieką, mają potrzebę miłości.

Kolor czarny

Silna indywidualistka, często łączy cechy charakteru feministki, która chce być zależna tylko od siebie. Jednocześnie są to Panie bardzo eleganckie, uwielbiające klasykę, prostotę.

bielizna damska modna

intymne pytanie.. jaki kolor bielizny Wy wybieracie? 🙂

ja się przyznam ;p – najczęściej wybieram bieliznę czarną i tą cielista!! Ostatnio mam nieco okrojone możliwości na kupno nowej bielizny ponieważ potrzebuje staników do karmienia, a na rynku nie ma za dużego wyboru..

pozdrawiam..

eM

7 comments

  1. Fajny tekst. W zasadzie wydawało mi się, że kolor nie ma znaczenia, a jednak :). Ja zawsze wybieram kolory czarne lub białe z e-feliny ale wydawało mi się dlatego, że to są kolory uniwersalne. A jednak.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
moda kwiaty wiosna
Wiosna 2015 – kwieciste desenie znów w modzie!

Kwiaty w modzie są obecnie bezdyskusyjnym hitem. Kwieciste desenie przechodzą z sezonu na sezon, zmieniając nieznacznie formę. Kwiatami na tkaninach...

Zamknij