Rajstopy – jak wybrać te odpowiednie

15 lutego 2015

Jak dbać o biżuterię domowymi sposobami?

15 lutego 2015

Walentynki we trojkę :)

15 lutego 2015
empty image
mama blogujaca na spacerze

hej.. Nasze Walentynki w tym roku były zupełnie inne, bo spędzone we trójkę :). Teraz mam dwóch najukochańszych mężczyzn więc nie mogło być inaczej. Dzień był przepiękny, niemalże wiosenny więc grzechem byłoby nie wyjść na spacer.. Cieszyliśmy się promyczkami słońca, chyba nikt nie siedział w domu, bo ludzi w parku był ogrom.. Czuć było w powietrzy Miłość, spacerowały całe rodzinki, młodzi zakochani i Ci młodzi duchem :). Osoby sceptycznie podchodzące do walentynek podkreślają, że ten dzień nie jest wyjątkowy, bo właśnie taki powinien być każdy dzień kochającej się pary. Zgadzam się z tą tezą, w teorii tak ale każdy wie,że w praktyce wygląda to zupełnieee inaczej, natłok zdarzeń, obowiązków dnia codziennego sprawia, że nie mamy czasu na pielęgnowanie swojej miłości dlatego dobrze,że są takie dni i należy je celebrować ;).

Na spacerku zaliczyliśmy otwarcie pomnika syrenki na Warszawskiej Woli. Marmurowy pomnik stanął na osiedlu obok, jest on stworzony na wzór syrenki, która na tym terenie stała, zapomniana i zniszczona. Były kiełbaski 😀 a zapach grila dopełni poczucia,że to już wiosna.Wieczorem dotleniony Synuś grzecznie usnął pozwalając rodzicom spędzić romantycznie wieczór <3.

A Wam jak minęły Walentynki? Pochwalcie się 😀

Pozdrowionka

eM

mama-blogerka syrenka-warszawa-wola mama-i-dziecko-blog wozek-modny-2015-kolyska mama-blogujaca-na-spacerze wozek-2015-tako stylizacja-na-wiosne tata-blog blog-o-modzie sweet-focia-z-mezem tata-z-dzieckiem-na-spacerze

mniam ;p

wiosna-grill

8 comments

  1. Przepięknie napisane i super zdjęcia Martyna! 🙂
    Podoba mi się Twój blog, bardzo ładny, przejrzysty i duużo ładnych zdjęć 🙂
    Pozdrawiam cieplutko 🙂

    1. Nie mogliśmy wybrać lepiej 🙂 to tako baby heaven exlusive! Gondola ma funkcję kołyski co jest swietne :). W komplecie zamiast szmacianej torby jest piekny sztywny kuferek.. teraz korzystamy ze spacerowki, a po zimie chcemy juz pozegnac sie z wóziem ;). Polecam szczerze..

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rajstopy – jak wybrać te odpowiednie

Niejedna z nas ma na co dzień stylizacyjne dylematy dotyczące tematu tak, zdawałoby się, nieskomplikowanego , jak wybór odpowiednich rajstop....

Zamknij