Valentine’s Day

28 marca 2017

Uroki Rzymu – mini przewodnik po Rzymie i Watykanie

28 marca 2017

Byłam, Zobaczyłam, się Zachwyciłam – czyli nasza wycieczka do Rzymu

28 marca 2017
blog o modzie bezowa sukienka naszywki haft
plac sw piotra watykan
jeansowa kurtka stylizacja

I kolejne marzenie spełnione.. podróż do Rzymu :). Mówi się,że Rzym w Europie powinno zobaczyć się jako ostatni, bo potem nic już nas nie zachwyci i tak stało się w naszym przypadku. Teraz nie marzę już o odwiedzeniu kolejnego miejscu na świecie, a o powrocie do Rzymu(mąż zapewnił mnie,że wrócimy nie raz, trzymam go więc za słowo :D).  eR wybrał przepiękny hotel obok placu Wiedeńskiego,  był to świetny wybór ponieważ mogliśmy cieszyć się urokami starego Rzymu w 100% i wszędzie mieliśmy blisko. Mamy wielką satysfakcję, bo pogoda była cudowna i udało nam się wszystkie zabytki włącznie z Watykanem zdobyć spacerkiem :). Każda uliczka zachwyca, każda budzi podziw więc takie zwiedzanie ma podwójną wartość.

W dzisiejszym wpisie pierwsza część naszej wycieczki. Koloseum, Forum Romanum i Plac Wiedeński łączy historia, historia o której uczyłam się z podręczników, a teraz dane mi było patrzeć na to wszystko i nie dowierzać.  Koloseum było jednym z dwóch miejsc w Rzymie, które musiałam zobaczyć również nocą jest magia prawda? 🙂

Przed wyjazdem otrzymałam paczuszkę z cudeńkami od Ptakmoda.com między innym piękną wzorzystą sukienkę w jednym z moich ulubionych fasonów. Nie pierwszy raz mówię Wam o tym jak bardzo cenię to co nasze polskie, a sklep Ptakmoda.com to produkty polskich producentów, projektantów, krótkie kolekcje, uniktowe ciuchy, zapewniam Was, że każda znajdzie coś dla siebie :).

Pozdrowionka

forum romanum

jeansowa kurtka stylizacja

rzym koloseum

obag czarna stylizacja

rzym koloseum noca

rzym koloseum noca

rzym koloseum

stylizacja obag wiosna 2017

stylizacja wiosna sukienka

rzym plac wenecki

rzym zwiedzanie zwiedzanie rzymu

plac wenecki rzym

trendy wiosna lato 2017

stylizacja na wakacje rzym

wiosna trendy 2017

8 comments

 1. Piękne zdjecia, aż i mnie wzięło na wspominki. Byłam z moim mężem w Rzymie za czasów, kiedy zaczynaliśmy nasze relacje. A w tym roku będziemy tam, jako rodzina z dwójka dzieci. Sukienka super!

 2. Ależ Ci zazdroszczę kochana, tyle pięknych widoków, wrażeń, wspomnień, zdjęć 😀
  cudnie !
  też koniecznie muszę wyciągnąć męża do Rzymu- widać, że warto, na żywo widoki zapewne jeszcze cudowniejsze 😀

  Zestaw z katanką bardzo mi się podoba 😀

  buziaki :*
  Daria

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
blog o modzie bezowa sukienka naszywki haft
Valentine’s Day

"Jestem żoną Walentynki to ja mam codziennie" takie i podobne hasła zalewają portale społecznościowe już na tydzień, dwa przed świętem...

Zamknij