Modowy Kalendarz

28-29.09 -co Modowego w Weekend w Stolicy

26 września 2013

To nasz pierwszy zupełnie wolny weekend w domu od bardzo dawna.  Więc trzeba go było dobrze rozplanować..   W najbliższą sobotę, 28 września, w godz. 11.00 – 16:00 w klubokawiarni Resort odbędzie się impreza SWAP, czyli spotkanie polegające na bezgotówkowej wymianie tego co tylko zdołacie przynieść :).

Continue reading

Mustache Warsaw Yard Sale – targi mody i designu. 25.05.13r.

21 maja 2013
mustache_Warsaw

25 Maja czyli w najbliższą sobotę odbędzie się 9 edycja Mustache Warsaw Yard Sale w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie są to targi łączące modę i design.  Wstęp za free.. Czeka na Was moc atrakcji.!. Nie muszę mówić, że współczesny świat owładnęła technologia, ja nie nadążam za najnowszymi wytworami techniki, zauważam tylko te które przykuwają mój wzrok kolorem, designem. Tylko raz w historii mojej …

Continue reading

Modowa Bitwa Miast – relacja z sesji

24 kwietnia 2013
blog o modzie 1

Wczoraj czyli we wtorek 23.04.2012r. w Verre Studio Fotografii na Warszawskim Mokotowie odbyła się sesja,którą wygrałam w Modowej Bitwie Miast :). Miałam małego stresa, bo nigdy nie miałam okazji brać udziału w tak profesjonalnej sesji. Jednakże gdy siadłam na fotelu wizażystki patrząc w lustro nie mogłam doczekać się zdjęć, z takim makijażem i fryzurą każda kobieta zyskuje dużo pewności siebie.

Continue reading

Varieté SwapMnie – Wymiana Dóbr Wszelakich – 6.04.2013

4 kwietnia 2013
keep-calm-and-swap

Pierwsza wyjątkowa wymiana – WSZYSTKIEGO  czego stan pozwala na dalsze użytkowanie.. Ramki, sprzęty, poduszki, biżuteria, farby, dywany, talerze niech każdy co chce bierze :P. Wiosny nie widać, ale porządki wiosenne w schowkach, piwnicach i szafach możecie już zrobić.. a to co Wam zawadza, już nie pasuje lub nie ma na to miejsca przynoście na wymianę. Mogą być to tylko rzeczy – przedmioty martwe, nie można …

Continue reading

Baby Swap Mnie.. 2 marzec 2013r.

26 lutego 2013

W dniu 2.03.2013 (sobota) od godziny 11 do 18 odbędzie się kolejna impreza z cyklu Swap Mnie – Baby Swap Mnie w lubianej przez nowoczesne mamy kawiarni MaMa Cafe przy ulicy Wilczej 27b. Wymianie podlegają ubranka dziecięce, ciążowe, zabawki i wszystko co z dziećmi związane..  

Continue reading