Weekend – Mazury

2 września 2013

Wenecja Miasto Zakochanych

2 września 2013

Podróż Poślubna <3 - Chorwacja!

2 września 2013
mietowa spodnica
romantyczna wenecja
ikona

Witam :). Mam dla Was dużą ilość zdjęć z docelowego miejsca naszej Podróży Poślubnej czyli Chorwacji <3.  Jak widzicie pogoda dopisała.. a zdjęcia oglądane w internecie z Chorwackich plaż okazują się być prawdziwe :).  Nie dziwie się już wcale,że tylu Polaków pokochało ten rejon i wraca tam co roku..  istny raj!.

złote rady cioci Martyny:  zabierzcie koniecznie specjalnie buty do wody koszt nie wielki a bez nich ani rusz ponieważ wszystkie plaże są kamieniste, zamiast koca wybierzcie karimatę z tych samych względów, niezbędne są okulary do wody, po pierwsze, bo woda jest słona, po drugie jest tak przejrzysta i to co się dzieje na dni tak ciekawie, ze pływając – nurkując żal zamykać oczy :).

zdjeice obraczek

blog o modzie stlizacja na wakacje

chorwacja istria

blog neony trendy

chorwacja morze chorwacja na podroz poslubna  chorwacja pulachorwacja na wakacje  chorwacjachorwacja samochodem droga do chorwacji koloseum w puli 2 modny strój kąpielowy blog  muszelka w słoncu  piekna chorwacjana wesołym miasteczku podroz poslubna chorwacja podroz poslubna zdjecie blog o modzie neony port morski  romantczne zdjeciemorze śródziemne chorwacjapula chorwacja romantyczne zdjecie swiat przez okulary swiatynia w puli wakacje w chorwacji 2013 wakacje w chorwacji widok na morze z okna zdjecie nad morzem blog  zdjecie nad morzemzdjecie nad morzem moda blog zdjecie przy palmie zdjecie w stroju zdjecie z wakacjiTo jeden z 3 wpisów o Naszej Wyprawie 🙂 wiec zapraszam jutro.. :*

1 comment

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
mietowa spodnica
Weekend – Mazury

hej. Pierwszy raz byłam na Mazurach, i już teraz nie dziwie się,że tak wiele osób co roku tam wraca!! Jest...

Zamknij