Projekt i realizacja – asymetryczna bluzka

23 lutego 2012

Sukienka asymetryczna

23 lutego 2012

Trendy Wiosna-Lato 2012: cz.1 :) Asymetryczna spódnica i sukienka

23 lutego 2012
bluzka asymetryczna
sukienka asymetryczna

Pierwszym Wiosenno – Letnim trendem pokazanym przeze mnie będą spódnice i sukienki w asymetrycznych kształtach. Mi ten trend bardzo przypadł do gustu i na pewno takie sukienki i spódnice będą gościć w mojej szafie i stylizacjach. Dzisiaj szukałam czarnej spódnicy z przodu krótszej z tyłu długiej w sklepie Zara jednak,że ku mojemu zdziwieniu nie było już ani jednej sztuki dla pocieszenia Pani powiedziała mi,że mają jeszcze być w najbliższym czasie. Fason ten da się interpretować i nosić na wiele sposobów, może być różna długość zarówno przodu jaki i tyłu w zależności od tego co jaką partie nóg chcemy czy możemy pokazać :) , różna może być jej szerokość, materiał.

spódnica asymetrycznaspódnica asymetryczna

spódnica asymetrycznaspódnica asymetryczna

Wszystkie spódnice są z Zary.

 

Chce pokazać Wam 2 projekty z taką spódnicą. Pierwszy to użycie spódnicy do stylizacji wieczorowej, na sobotnie wyjście czy świąteczny, niedzielny obiad u rodzinki,znajomych.

projekt asymetrycznej spódnicy

Druga stylizacja z tą samą spódnicą ale na styl luźny, codzienny, wygodny. Idealnie będzie wyglądać z trampkami, czeszkami.

projekt spódnicy asymetrycznej

I ostatni dziś projekt sukienki asymetrycznej, ta kiecka jest już bardziej elegancka. Można założyć do niej szpilki i żakiet na większe wyjście, można też założyć krótką kurteczkę i balerinki. Sukienka pokazana poniżej właśnie leży na moim krawieckim stole :) wprawdzie nie szyje jej od podstaw ale dużo przerabiam. Jak będzie już gotowa na pewno pokaże Wam zdjęcia.

Czy Wam ten model spódnicy odpowiada? Czy taka lub podobna będzie gościć w Waszej garderobie? :)

projekt sukienki asymetrycznej

 

 

6 comments

  1. oo widzę nowe projekty super. Mi się podobają bardzo będę właśnie próbowała zdobyć chociażby jedną taką kreacje:)czekam na dalsze Pozdrawiam:)

  2. stylizacje i projekty są ładne:) Też szukałam ostatnio takich w sklepach ale na razie wszystko wykupione rysunki bardzo profesjonalne. Pozdrawiam:)

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.