Trendy Wiosna-Lato 2012: cz.1 :) Asymetryczna spódnica i sukienka

28 lutego 2012

Zapoznanie z moimi wspólniczkami – Mania i Milena

28 lutego 2012

Sukienka asymetryczna

28 lutego 2012
manekin - Mania
sukienka asymetryczna

Tak jak obiecałam oto asymetryczna sukienka. Sukienka jest bardzo klasyczna odsłania i eksponuje nogi ale dekolt w kształcie łódki i koronkowy, szkolny kołnierzyk sprawia,że jest ona dość ” grzeczna”. Uszyta jest z czarnego sztywnego materiału co kilkanaście centymetrów ma przyklejony mały diamencik. Nie szyłam jej od podstaw ale w dużej mierze przerabiałam.

 

 

projekt sukienki asymetrycznejsukienka asymetryczna

szare buty na wysokim obcasie

Buty na dość wysokim obcasie i platformie. Bardzo dobrze trzymają się nogi, są stabilne dzięki dwóm przecinającym się na stopie gumkom. Takie gumki to jeden z hitów w obuwiu na sezon wiosna – lato 2012 ale o tym w kolejnych wpisach :) .

Kończąc na razie temat asymetrycznych sukienek i spódnic chce pokazać Wam dwie spódnice tym razem z Bershki są one mniej odważne niż te z poprzedniego wpisu gdzie przypominam były spódnice z Zary.

spódnica asymetrycznaspódnica asymetryczna

 

7 comments

  1. hottest fashion trdens at the moment:Gladiator shoeschecker tartan patterns (in small doses, so a shirt or headband not a whole dress!)patent bagsprinted tees with vest over the topmilitary style jacketsthe colour purple (very dark purple)grey instead of blackits only hot if it suits you, so dont fall into the trap of wearing trdens to be cool. Pick and choose the ones that look good on you only as far as new york goes, im not 100% sure but pretty sure its all about whatever is in fashion on the catwalk and designer labels at all times and all seasons.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Trendy Wiosna-Lato 2012: cz.1 :) Asymetryczna spódnica i sukienka

Pierwszym Wiosenno – Letnim trendem pokazanym przeze mnie będą spódnice i sukienki w asymetrycznych kształtach. Mi ten trend bardzo przypadł...

Zamknij